Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

Вітання з S3 ! :)
 

Якщо корга чи ямаху прописати добре, то не гірше вийде чим на даному девайсі.Це в любому хорошому самограї можна зробити те, що на даному відео, тобто з одної кнопки.

Як на мене, все - таки він не практичний в роботі наживо. Щодо ямахи я можу геть довести це.

 

Відповідь: На мою думку Roland GW-8 практичний і швидкий. Перед Роландом я завжди працював на Ямахах, тому можу зробити такий висновок.


1.Ви можете в стилі, на даному роланді, на ходу відключити любий, який вам потрібно інструмент?Звичайно без програмування на це...

 

Відповідь: Відключити чи змінити інструмент на ходу в (в стилі або фонограмі)  Roland GW-8  можна зробити за 2-3 секунди.

І всі ці зміни якщо потрібно зразу ж записати одним дотиком кнопки.

2.Така функція як multi pad - швидкого доступа я не знайшов в ньому.Може погано шукав...

Відповідь: multi pad в Роланді відсутній. Як на мене вони не потрібні. Перед тим мав Ямаху -3000 я їх ніколи в лабі не використовував. 

Тим паче в запису він здався мені геть тупим. Правда слухав і пробував я його на першій операційні системі

 

Відповідь: Запис він має і швидкий і покроковий. Тут повноцінний секвенсор. Можна у фонограмі чи стилі змінити ту чи іншу ноту  і поставити той чи інший контролер хоч на кожний такт.

Жодна Ямаха -самограйка того не вміє.

Правда звуки є гарні...А так .

 

Згідний. Звуки і загальне звучання дуже добрі.Порівнював з іншими інструментами.

Ще дві переваги. Еквалайзер на виході та відтворення мр.3.

ну затаку ціну може кращого і нема тай на нинішній час для халтур більшого і нетреба.но все таки roland gw-8.  korg pa-500 чи  yamaha psr s 900. І питання на рахунок gw-8 холод,сирість клавіші незалипають? а то чув шо нажимаєш на одну а звучи зо пять.

Не знаю як у GW8 із залипанням, а от у Роланда EXR-5 на холоді клавіші залипаються...

>>Не знаю як у GW8 із залипанням, а от у Роланда EXR-5 на холоді клавіші залипаються...

Треба менше в теплі пива в нього лити :) ....

Переграв на холоді на багатьох інструментаж і на жодному не бачив такого глюка. Мінімум, що може статись - час реакції рідкокристалічних дисплеїв зросте, максимум - замерзне батарейка, що тримає дані з повним скиданням пам'яті.

Ну ще можна перерубати контактні резинки при активній грі. В інструментах з дорогою контактною системою можливе загусання змазки.

"""но все таки roland gw-8. korg pa-500 чи yamaha psr s 900. """""" Вибирати всерівно Вам, тут вам ніхто порадити не зможе, або навпаки порад буде стілльки, на кристь того, чи іншого інструмента, що ще більше будете сумніватись, так що слухайте, зважуйте , мацайте і вибирайте!!!

А на рахунок залипають клавіши на холоді чи ні, довелось восени пограти ним на холоді, трішки переживав , але він поводив себе достойно, може пан Ростислав вірно підмітив: траба меньше пива в нього  лити !!!!!

Між тими інтструментами вибирати і не треба. Тут korg pa-500 рулить однозначно. Р.Фіцик якщо Ви на свою клавішу пиво лиєте, то не говоріть таке на мене. Після вчора знайомий приніс роланд EXR 5. Як почали грати на морозі -звук ужас, клавіші не тільки почали залипатися, а і "туго ходити".

>>Р.Фіцик якщо Ви на свою клавішу пиво лиєте, то не говоріть таке на мене.

В кінці мого речення стоїть смайл.

Я в свої інструменти лию: а) спирт (або горілку за його відсутності), б) "Контакт 60" або аналоги.

>>Тут korg pa-500 рулить однозначно..... Про,що я й попереджав, тільки  робили б примітку " суб`єктивна думка "

якшо би прийшлось вам  вибирати Korg PA-50, Roland GW-8, YAMAHA S-910 то яку би ви вибрали???Дякую!)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти