Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

на рахунок вибору жінки,буду писати на інший форум))))))

>> на рахунок вибору жінки,буду писати на інший форум))))))

Але будете?

Як тре буде то буду,головне щоб не  самограйка попалася)))))))

>>головне щоб не  самограйка попалася)))))))

Самограйка добра в ліжку, робоча станція  - добра господиня, а от концертна клавіша - то зле: вона буде постійно на сцені і Вам доведеться все робити руками :) ...

МОЦНО СКАЗАНО.... З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ УСІХ !!!

Працював на всіх трьох по кілька місяців. Раджу YAMAHA S-910 хоч вона найдорожча з даного списку. Правда чув слухи якщо у PA 50 SD вставити якусь карту розширення від PA 800 то звучати він буде не гірше PA 800 , проте це лиш слухи мабуть :(

Знаючи схемотехніку PA-50 та PA-50SD, туди доставити нічого не можна. Хіба набудувати... Але то громіздкий процес і зовсім не змінює звучання. Ходили слухи, що можна перепрошити мікросхеми зі звуками, але то також несуттєва зміна - тонгенератор та ЦАП не поміняєш...

>>Ходили слухи, що можна перепрошити мікросхеми зі звуками, але то також несуттєва зміна - тонгенератор та ЦАП не поміняєш

Змінити базові мультисемпли - це несуттєво???

а грузити нові звуки в даного  роланда можна?????

і ще :)наскільки ефективною є в цьому інструменті функція STYLE CONVERTER чи можна за її допомогою формувати повноцініі стилі ?дякую

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти