Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

Всім доброго вечора.Хто як думає:варто замінити свій Ра50 на GW8?Обидва інструменти гарно прописані,повністю робочі.Є одне "але":Ра50 косметичний стан вимагає бажати кращого,потертий.GW8 не такий пошарпаний.І головне-пропонують ПРЯМИЙ обмін,без доплати.Варто міняти?Хто б як поступив в даній ситуації?

Всім доброго вечора.Хто як думає:варто замінити свій Ра50 на GW8?Обидва інструменти гарно прописані,повністю робочі.Є одне "але":Ра50 косметичний стан вимагає бажати кращого,потертий.GW8 не такий пошарпаний.І головне-пропонують ПРЯМИЙ обмін,без доплати.Варто міняти?Хто б як поступив в даній ситуації?

GW8 - то не інструмент, не міняй.

Можна помінятись заради самої суті процесу. Результату це не змінить ...

Seroha,Дядько Хапко дякую.

Скажіть будь ласка чи варто міняти GW8L на GW8E ??? Чи кращі звуки і стилі має європейська версія?

Так. Варто поміняти.  Roland GW-8E кращий для наших регіонів. Я пробував і порівнював європейську і латиноамереканську версію. 

народ, скажіть будь-ласка, на весілля конкретно шо краще Roland GW8 чи Roland BK5 допоможіть вибрати початківцю музиканту)

Може тут є відповідь на питання, чи варто?

http://minus.lviv.ua/forum/thread/5049/

 

Ось відповідь Дениса у попередній темі на це питання: http://minus.lviv.ua/forum/thread/5049/

"Просто була в мене ямаха, то в управліні добра, але по звуках херння, зараз роланд GW8, то по звуках добре, а от в управліні зовсім незручний для весіль"

 

Тобто: "GW8 - в управліні зовсім незручний для весіль"

Зразу скажу, що не є прихильником цих двох інструментів, тобто Roland GW-8 і Roland BK-5.

Мав можливість пощупати ці інструменти. Не можу сказати, що вони такі не зручні в користуванні - діло звички. Я не відчув жодних проблем та незручностей, хоча завжди користувався "ямахами". Сподобався автоакомпонемент, там стиль можна прописати в трьох варіантах, тобто в мажорі, мінорі і септакорді, якщо не помиляюсь, щось на подобі як в "коргу", а от звучання мені не сподобалось, але це моя особиста думка.

Більше про ці інструменти може розповісти Віктор, гурт "ВІВО-LUX", магазин "ВІВО".

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти