Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

(ударні,бас та ритм гітари, клавіші,солістка) - для чого вам автоакомпонемент???

А якщо серйозно, то треба пробувати самому. Тут здається вже обговорювали це питання.

Мав змогу покористуватись цими інструментами. Особисто мені звук GW-8 не сподобався (ІМХО).

Чи варто брати Roland GW-8 для живої гри (ударні,бас та ритм гітари, клавіші,солістка) заради звуків

Однозначно ні! Перевірив особисто. Навіть самограЇ топових серій в живому міксі не звучать. У мене зараз 3 інструменти: Korg PA1X pro, Roland XP-30(модель 1999р) i Roland D-50(модель 1987р). Якщо їх порівнювати самих, то Корг однозначно всіх вставляє , а якщо в "живому" міксі, то Роланди звучать плотніше і живіше, особливо Д-50. GW-8 сам окремо звучить не ахті, а в міксі з живими інструментами загубиться однозначно. Тому не надійтесь на універсальний інструмент, або самограй але без живих інструментів, або концертний синтезатор для живої лаби.

Запитання для роздумів: чи ви бачили колись в складі живої групи чи оркестру самограй? Навіть дуже крутий за 3-4 тис баків? (Там ціна не головне ) А клавішні 10-20 річної давнини( ціною 300-800 уо) використовуються активно.

P.S. Хочу внести уточнення: я бачив один приклад використання самограю на концерті, то був концерт "Машини времени" і самограй був Корг серії І, моделі не памятаю або і3 або і4, звучав не погано.

 В "Машины времени"
KORG I2

 А самограї використовують і на дуже серйозних площадках и концертах.  Наприклад  ,на ювилейному концерті Анатолія Могилевського в Голлівуді , де були всі зірки естради СНГ ... естрадно-симфонічний оркестр і єдиний з клавішних - кетрон сд-1.

http://www.youtube.com/watch?v=6YDZh51kVvA

Запитання для роздумів: чи ви бачили колись в складі живої групи чи оркестру самограй? Навіть дуже крутий за 3-4 тис баків?

Не бачив ніколи, хіба коли виступають під мінус. Не використовють професіонали їх.

Я,коли брав Roland GW8,також думав що він підійде для живого колективу.З барабанами,бас-гітарою,ритм-гітарою і трьома духовиками (труба,сакс і тромбон) він просто пропав.Не пробиває він в загальному міксі.А "старичок" Korg M1 з першого піано поклав на лопатки і мого Роланда і Ямаху 900 і Корга ПА500.Ось так...

Запитання для роздумів: чи ви бачили колись в складі живої групи чи оркестру самограй?

я бачив...на якомусь концерті не памятаю якому (дивився по ТВ) був Roland Va - 76 і звучав не погано)))

Шановні форумчани маю такий роланд. купив рік назад і не шкодую. Перед тим як купити також перечитав багато відгуків в інтернеті і дійшов тільки одного висновку що кожна жаба хвалить своє болото. Доречі , колега по цеху попросив мене пограти на ньому,то не можна було відтягнути за вуха, йому сподобались, а між іншим в нього ямаха с710. Вже хоче продавати.  

Ну а прямо помінятися твій друг не хоче:PSR s710 на GW8 (останній в ідеалі,прописаний)?

я бачив...

одним словом трапляється, але рідко.... то скоріше вийнятки, а не правило...

мій варіант  прописки польки на GW8:  http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%9D%D0%B5%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%B9%20%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C/rec/23129/

або

http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B0/rec/20104/

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти