Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

Ігор Гарвас, тут маленький нюанс На GW-8 я граю в одному колективі, в якому, окрім Роланда з інструментів є ще тільки скрипка, ну і під час гри між столами я ще баян беру. Чим не жива музика, баян і скрипка?

Ну, якщо це не наживо, то допустимо такий склад: ударні (кухня), скрипковий контрабас, акустична гітара і баян. Вже ближче?

Тільки це вже в такий оффтоп зайшло, що аж смішно. Не бачу ніякого зв'язку з темою. Щиро перепрошую, якщо когось ненароком образив - просто стараюся говорити тією ж мовою, якою говорять до мене. Хоча, це теж теми не стосується.

Андрію, мова не про те. Я вважаю що GW-8 посередненький інструмент і програє по звучанню дуже багатьом синтезаторам. Бо що б хто і не говорив, а Roland GW-8 це такой інтерактивний синтезатор. І його призначення, на мою суб'єктивну думку,  це домашні аматорські заняття музикою, не більше. А доцільно, чи ні купляти що краще, чи гірше  для гри на весіллях, чи де-інде, вирішує кожен собі сам.

я так розумію, Ви маєте класний колектив, який грає повністю наживо, а Ви в ньому на класному синтезаторі лабаєте.

На превелекий жаль це не так. Живий колектив скінчився років зо 15 тому і поки не передбачається, хоча я би пограв навіть восьмим клавішником у твердій команді. Зараз час від часу підіграю дуету гітаристів, коли є хоч напівживе весілля. А от класні синтезатори в мене ніколи не переводились  (класні в моїй системі цінностей) ...

Якщо ні, то чому Ви так розповідаєте про "хизуватись можна будь чим: саксофоністом, скрипалем... :)", якщо так, то я Вас цілком розумію, я теж граю у цілком "живому" колективі. це дійсно класно, і обговорювати чи про щось сперечатися в цьому плані нема сенсу.

Я не зміг вдало сформулювати думку, аби донести її з першого разу, тому пропустимо, погоджуюсь...

По-друге, не знаю, може, для Вас це дурничка, але думаю, що середньостатистичний лабух, навіть маючи ще дві державні роботи, не дуже захоче розкошелюватися на інструмент за 3-4$ у.о., який буде використовуватися суто на халтурах, де відробиться досить нескоро, зважаючи на економічну ситуацію в державі і, як наслідок, те, як "радо" люди готові віддати музикантам за роботу нормальну суму.

3-4к - дуже пристойна сума, але щастя починається набагато нижче - в одному з попередніх повідомлень про це вже писалось :) Далі полемізувати не буду - це тема окремої довгої розмови, яка вже була на цьому форумі...

А тепер по темі. Дивлячись на GW-8 з тієї точки зору, яку я щойно описав: це НАСТІЛЬКИ поганий інструмент?

Для мене він поганий...

Ну, в принципі, я зрозумів кожного з Вас. Вибачте, що настирливо доводжу свою думку. Більше не буду

Чим ж Roland такий поганий, що всі спорять на його рахунок? Якщо "Roland GW-8" порівняти з "Yamaha S-710" і "Korg PA-500"  - вони всі однокласники, навіть по ціні відрізняються в межах 2000грн.. Звуками роланд не поступається. Якщо нормально настрояти - це досить хороший інструмент, не рахуючи стандартних стилів, які мені не подобаються. Хоча, в кожного з перечислених інструментів є свої плюси і мінуси.
http://www.youtube.com/watch?v=w-ibdTn_rYg

http://www.youtube.com/watch?v=CBB9xHGoKpQ

http://www.youtube.com/watch?v=WZU7cWb0ALc&feature=related

Питання не в стиляхнастройках, прописках і ефектах, а в тому що цього класу інструменти є аматорськими і звучать відповідно до свого ПРИЗНАЧЕННЯ. Питання не в тому, що комусь не подобається, а в тому що ці інструменти НЕ ПРИЗНАЧЕНІ для професійного використання як концертний інструмент, і тому не можуть і ніколи не будуть звучати, як той же старенький Корг м1 чи новіші професійні інструменти. Я кажу не тільки про РЕАЛІСТИЧНІСТЬ відтворення живих інструментів, я про якість звучання в міксі.

Андрій! GW-8 нормальний самограй в СВОЄМУ класі, і розмова про обєктивно якісний звук тут недоречна, можна говорити про особисті вподобання .....

Закинув фрагменти звучання, яке подобається мені:


http://minus.lviv.ua/albums/audio/unclehaphap/mydemo/

Хапко(махно) привіт! А то часом не KETRON пакує ? Ладні звучить...

Нє, то не Кетрон...

А ЩО ТО ЗА  ІНСТРУМЕНТ   СКАЖІТЬ БУДЛАСКА ?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти