Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

В мене місця нема, можу прикотити машиною до когось...

Дядько Хапко
Це ж  не вдячна справа доводити , що ваш ролс ройс краще вуйкової фіри...коні ж можуть вуйка  навіть в повній відключці  самі додому  доставити !!!  О-о... !!!   Це так, наприклад - я не хочу ображати  віртуальних ні дядька, ні коней ,ні фіри , але так званий рейтинг в апаратурі   давно і  вже якось без нас в світі   склався.

Тай й досить часто ,серед музикантів,   доходить до маніакальностішо  моє  то все   cаме краще

Олег Панчишин, від жодних "прописок" ні один інструмент, чи прилад звучати краще ніколи не буде. Може звучати лише по-іншому. А це дві різні речі і не потрібно їх узагальнювати. Дуже мене забавляє коли на форумах починають писати про "чудодійні" маніпуляції з покращенням звучання в семплерних синтюках. Коли б мова йшла про VA або FM синтез, то мови нема. Але ці відомі абревіатури чомусь на цьому форумі не в пошані))).

Ігор Гарвас, в GW 8 є еквалайзер  який можна викрутити на кожен звук окремо, також і  стиль , плюс ефекти... Тепер скажіть, буде різниця у звучаннні у сухому який всі прослуховують і в прописаному?????  я працював на D-50, і також прописка мала велике значення, хоча там і рідного хватало...

Олег, з поваги до Вас скажу що як би Ви не крутили і не еквалізували неякісний семпл - воно поможе як мерлому кадило... Тим більше обробка, ну, буде "воно" звучати... тільки з обробкою. Вже хтось колись писав жо на ПА 50, за допомогою динамічної обробки, можна покращити звучання семплів того інструменту - чесно скажу, довго з того сміявся! Олеже у Вас просто буде інший звук - але.. він і дальше буде працювати по заданому алгоритму...  Тим і Yamaha DX7, Kurzweil 2500 - 2600 (як приклад), відрізняєтьтся від того "мотлоху" Що це є інструменти для творіння а не для... )))   Як на мене для гри в кабаку ці інструменти добре оправдані але напевне не більше...

Бедзю Іванишин, я згоден...,  "Як на мене для гри в кабаку ці інструменти добре оправдані але напевне не більше......, я вважаю, що і більше не потрібно...

Бедзю відповів, можна сказати, за мене на всі 100%! Олег, GW-8 і D-50 це інструменти з різними системами синтезу. GW-8 це дешевенький ромплеєр, а D-50 дорослий лінійний синтюк. Їх і порівнювати нема змісту. А наявність обробки в синтезаторі... При серйозній студійній роботі завжди використовується зовнішня обробка, синтезатори грають роль тон-генераторів, бо порівнювати тут нема що. В цьому неважко пересвідчитись при наявності процесора ефектів вищого класу. А от що стосується рівня інструменту дляроботи... Повірте, за всі роки що я займаюся музикою (а це з 1972р.) нічого не змінилося. Одні грають на дешевому і допотопному, інші на справжньому і дорогому. Це справа кожного вибирати, тому тут критикувати, чи встановлювати які планки недоречно і некоректно.

Ігор Гарвас , я прекрасно розумію різницю інструментів, можливо Ви непровильно розумієте моє пояснення... та нічого тут говорити можна багато... давайте підібєм підсумок по GW8: в ціновій категорії він того вартий чи у Вас були б інші пропозиції????

1. Межі цінової категорії?

2. По яких критеріях аналізуємо?

Дядько Хапко, та подивіться в неті ціну GW8 і характеристики

"2. По яких критеріях аналізуємо?" -  тема!!!!! Roland GW-8

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти