Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

Олег Панчишин, правда на твоїй стороні! Коли самограй включити в нормальний звуковий тракт, то відразу чути що це інструмент для домашніх занять музикою, а аж ніяк не для професійних завдань.

А ще я думаю, що в наших бетонних залах про плотнсть звучання можна забути. І різниці як такої ніхто не відчуєп.Ігор Гарвас, я думаю, що на весіллях і т. д Ви нікому не докажите , що інтрумент професійний чи для домашніх занять, тому що люди вже говорять: включіть!!! , а не заграйте... висновок один: інструмент має бути зручним для музиканта, включаючи зручне управління, ціна і звичайно поняття в ньому... а вирішувати покупцю !!!! Я чув вже багато прописок GW8 і в кожного різне звучання як акомпонименту так і звуків...

народ, колись на ямахах псс 51 грали по весіллях і всі були довольні, а зараз нікому не догодиш інструментом, як би він не звучав))))))))))

Ооо! PSS 51 - ностальгія... В ті часи про плотність звуку ніхто не перечився, а гості заглядали за колонки - хто то так рівно стукає і не "б'є по ногах " А висновок зводиться до того, що до не зовсім "плотних" клавіш необхідно мати зо два живі інструменти. Roland GW-8 слухав, пробував - не подобається ані звучання ані функціонал. Нікого не агітую думати так само, то є моє суб'єктивне бачення.

Як завжди тема звелась до того, що рівень інструменту ролі не грає. Головне - закос бабла. От і виробники цю фішку прорубали. То як тепер хотіти, аби було на ринку вдосталь якісних і водночас відносно доступних інструментів? Попит породжує пропозицію...

Так в межах від 400 до 1000 у.о. є ціла купа моделей ПРОФЕСІЙНИХ клавіш з хорошим "плотним" звучанням . Одна біда, на них треба грати. А питання бетонних залів, то проблема з іншої категорїї, досить багато можна поправити еквалізацією, але треба хороший 1/3 октавний екв. і хороші вуха

Gocan Ігор, не знаю вкого і де Ви слухали GW8, запрошую послухати мою прописку!!!! але на моєму апарат, оскільки вистроєний під мій апарат (це також має значеннябо я вже теж прослуховував багато прописок, і ніодна мені не сподобалася, Для порівняння можите захватити любу з вище вказаних (з плотним звучанням) клавіш, і думаю тема буде закрита...

Дійсно хороший інструмент не повине залежати від апарату, куди його включають, він звучить усюди...

Олеже, давай абстрагуємось від апарату - ми ж його не обговорюєм. Бо ще сторінок 20-30 можна списати, обговорюючи що на чому звучить...

Це ж не гітара/комбік, не Hammond/Leslie.

А давайте дійсно зробимо збіговисько: я можу взяти Ketron X1. Technics KN6500 проданий, але попрошу для такої справи. Також можу прихопити Korg N5. Можна розробити більш-менш адекватну методику тестування. То як?

Ок! Дядько Хапко , пробачте, що трохи глибоко почав рити.  Мені GW8  подобається...

 Всім гарного настрою... де буде збіговисько? я ЗА ... самому цікаво

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти