Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

Шановні колеги, якщо Ви хочете на весіллі здобути собі аудиторію, яка буде платити Вам відповідну суму, за яку Ви зможете купити собі купу відповідних інструментів, а може і цілий колектив, який буде грати на професійному рівні, і після того Ви захочете далі грати по весіллях, то... прапор Вам в руки, як називається... НАЩО на весіллі дорогущий синтезатор без автоакомпанементу? Щоб руки потримати, і потім якийсь "найкращий" гість на нього банку пива розлив? Чи Ви приходите на забаву, щоб похизуватися апаратурою, а не гостей позабавляти? Ще раз зверну увагу, і ще раз перепрошу, якщо помиляюся: ми обговорюємо інструмент для гри на халтурах, а не елемент студійного спорядження... Якщо ж Ви працюєте суто на студії, то це різні речі...

Шановні колеги, якщо Ви хочете на весіллі здобути собі аудиторію, яка буде платити Вам відповідну суму, за яку Ви зможете купити собі купу відповідних інструментів, а може і цілий колектив, який буде грати на професійному рівні, і після того Ви захочете далі грати по весіллях, то... прапор Вам в руки, як називається...

Я чекав таких слів. Вже не одна дискусіятому числі і на цьому форумі) до цього зводилась. Я так розумію, що розвиток та вдосконалення - не ваш шлях?

НАЩО на весіллі дорогущий синтезатор без автоакомпанементу? Щоб руки потримати

Чувак, не повіриш: натискати клавіші, відчуваючи віддачу, кайфувати від того, що басист не сильно відстав від барабанщика, не виводити слайдер волюму до самого стриху, бо тебе не чути. І чому "весілля" та "дешева самограйка" стали синонімами?

Я не заперечую проти самограйок - в певних ситуаціях вони помічні та й ніщо не заважає користуватись двома окремими інструментами.

І потім якийсь "найкращий" гість на нього банку пива розлив?

Можна подумати, що гості дуже перебірливі і проливають пиво виключно на дорогі девайси. Це не аргумент, проїхали...

Чи Ви приходите на забаву, щоб похизуватися апаратурою, а не гостей позабавляти?

Не зовсім погоджуюсь, що гостей повинні забавляти музиканти. Але якщо навіть і так, то на кращому інструменті і веселіше працюється. А хизуватись можна будь чим: саксофоністом, скрипалем... :)

Ще раз зверну увагу, і ще раз перепрошу, якщо помиляюся: ми обговорюємо інструмент для гри на халтурах, а не елемент студійного спорядження

А дайте мені ваше означення інструмента для студії та інструмента для халтур. Де та межа?



А дайте мені ваше означення інструмента для студії та інструмента для халтур. Де та межа
 
Згоден з Вами.На прикладтакий Володимир Григорович,він працює директором і головним звукорежисером студіїранку до ночі",у нього на "home-студії"довгий час стояла PSR S900.Так що дійсно,де та межа?Що грунтується під значенням "ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ СТУДІЇ"?

З Вашого дозволу, Дядько Хапко, я не буду коментувати кожного Вашого речення, але, по-перше... я так розумію, Ви маєте класний колектив, який грає повністю наживо, а Ви в ньому на класному синтезаторі лабаєте. Якщо ні, то чому Ви так розповідаєте про "хизуватись можна будь чим: саксофоністом, скрипалем... :)", якщо так, то я Вас цілком розумію, я теж граю у цілком "живому" колективі. це дійсно класно, і обговорювати чи про щось сперечатися в цьому плані нема сенсу.

По-друге, не знаю, може, для Вас це дурничка, але думаю, що середньостатистичний лабух, навіть маючи ще дві державні роботи, не дуже захоче розкошелюватися на інструмент за 3-4$ у.о., який буде використовуватися суто на халтурах, де відробиться досить нескоро, зважаючи на економічну ситуацію в державі і, як наслідок, те, як "радо" люди готові віддати музикантам за роботу нормальну суму.

А тепер по темі. Дивлячись на GW-8 з тієї точки зору, яку я щойно описав: це НАСТІЛЬКИ поганий інструмент?

ПривітАндрію чому  не  звертаешся  до  мене  з  питаннями  по  інструменту   який  ти в  мене  придбав

Та тут питань нема - гарно працює інструмент :-)

Андрій!  Я особисто тебе не знаю, але мій друг Самбульський Валєра казав, що ти талановитий хлопець і вмієш не тільки на мр3, а професійний інструмент можна купити не тільки за 3-4 тис.уо а і за 400-800

Та  як  не  було  питань  Андрію,  ти  ж  писав  на  форумі   що  не  знав   як  прописати  збивку  на  GW-8  щоб  тарілка  звучала  в  кінці. Там  є  один  нюанс  можу  про  нього  розповісти.  Дзвони

pete fedyshyn, приємно, що в нас є спільні друзі, є нагода познайомитися і нам А про інструмент... Мені важливо, щоб був автоаккомпанемент, бо з одним синтезатором і скрипкою багато не награєш, хіба троїсту музику гарно робити під баянчик. Наразі GW-8 мене повністю задовільняє в тому плані.

тоя тоя, я б звернувся обов'язково, якби не знайшов відповіді, але тут товариство допомогло, тому я вирішив Вас не турбувати лишній раз по телефону Щодо нюансу - стало цікаво, десь задзвоню.

Андрій Іванюра, тоді зустрічне питання: навіщо на весіллі синтезатор з автоакомпонементом? Колись як музики грали одноманітно, то казали що "завели ШАРМАНКУ". То тут та сама історія з автоакомпонементом. Занудливі стилі з шаблонними барабанними збивками. А, я й забув... тепер і невідомо що таке вже "жива музика".

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти