Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

Дядько Хапко, та подивіться в неті ціну GW8 і характеристики

Я прекрасно знаю характеристики - я ж користувач с місячним досвідом. От ціна - справа інша. Я його взяв за неповних 600$, але навіть на ті гроші він мене не пройняв....

"2. По яких критеріях аналізуємо?" -  тема!!!!! Roland GW-8

Вага, ціна, звук, підтримка mp3, зручність користування, поширеність у народі - оце критерії...

А що  змінить коли я перелічу: "Вага, ціна, звук, підтримка mp3, зручність користування, поширеність у народі"...

мова ведеться як інструмент в цілому...

Нехай Ви дали зинього 550 (акція:)))) я нічого не маю проти....Питання!!!! він того вартує???? чи є інші пропозиції за ту ціну + - критерії...

Ну це вже тепліше :)

Безпосередніх конкурентів у по сукупності фіч GW8 нема. Найближче - PSR900/910, але вона дорожча. Але чи коректно тоді говорити, що я найкращий, коли суперник не вийшов на поле?

Я в першу  чергу оцінюю інструмент по звуку. Решта для мене вторинне. А в Роланда зі звуком проблеми почались давненько...

Хороший звук коштує хроших грошей!!!

Як на мене для гри в кабаку ці інструменти добре оправдані але напевне не більше

При серйозній студійній роботі...

Це, можливо, смішно буде звучати, але, панове, я глибоко сумніваюся, що GW-8 хоч хтось тут обговорює як інструмент для роботи на студії. Зрозуміло, що Ви оцінюєте АБСОЛЮТНО всі критерії інструменту, але при теперішній ситуації, коли ФОНОГРАМА ВСЮДИ, і навіть на виступах "професійних" виконавців,

для гри в кабаку

GW-8 - цілком пристойний інструмент. Поправте мене, якщо я помиляюся - я не буду ображатися ;-)

Андрію, я Вас підтримую... і тут нема шо поправляти...

 

Олег Панчишин, все б нічого, але в подібних дискусіях потрібно розділяти суб'єктивні і об'єктивні речі. Я ніколи не скажу що подібні інструменти непотрібні, чи погані, чи дорогі/дешеві. Я можу висловити свою думку в плані: мені підходить, мені подобається. Що ж до оцінки, то скажу - раз комусь подобається, влаштовує, то вже гут! Але я б за ці гроші купив 2 (!) справжні синтезатори, які перекривають по звуці GW-8 і ще довго будуть в ціні. Але це моє бачення і розуміння за яке я нікого не збираюсь ні агітувати, ні, тим більше, переконувати.

п.Ігор,  але "справжні синтезатори"  самі не грають і мр3 не читають !!! То для чого вони потрібні?!!!

І мають часто монохромний дисплей, а деколи він взагалі відсутній! От біда!

Та вони навіть збереження патчів не мають. Жуть, як би сказала Е. Людоїдка...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти