Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

Андрію, я не працював з тим конвертором, але мені здається, що редагвати стиль, підставляти тембра, всеодно дорведеться на інструменті, а з КУБОМ ти в реальному часі все чуєш, от якби скрипт для КУБА хтось підкинув?  

Тарас Будинкевич казав, що має, але в нього, по ідеї, скрипт до Roland Prelude, там різниця в одному чи декількох банках. Треба уточнювати, бо я не хотів довго набридати по телефону.

Ще один стиль польки, нарешті дописав. Може комусь пригодиться...

http://ivaniura.org.ua/styl-avi-polka1-dlya-roland-gw-8

Народ! Є дофіга Китайських підробок. подивіться під гніздом, де блок живлення втикати в інструмент - там все написано)))))))) напишіть звідки ваш інструмент)))

У меня китай.

Браття, спокійно!

Вони всі китайські як і інші моделі вже з десяток років. У мене був GW-8L, куплений в США. Звісно, що теж китайський...

Не розумію народу...???? Китай це просто робоча сила...ну добре, скрутили би ті плати у США і шо би то змінило???????

В людей алергія на китайців після кількох підробок

Про які підробки ви говорите? Це тепер такий оригінал, невже не зрозуміло? І ця проблема глобальна: побутова техніка, електроніка, автомобілі і т.д.

Цілком розумію, тільки я не те мав на увазі. Хіба Ви не бачили китайських підробок, наприклад, оригінальних телефонів Nokia, в яких додані функції телевізора і ще купи фішок, яких нема в оригіналах, зате це телефони одноразові. От люди тепер і бояться будь-якого предмета, де написано "Made in China"...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти