Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

Зазвичай я прописую стилі на вісім тактів і на початку прописую тарілку.Дуже зручно при користуванні синхростопом.Також можна прописати в збивці тарілку в самому кінці 1:04:119.Тоді в стилі вона звучить на першу долю.

Клас, а я б сам ніколи до такого не додумався :-) Все геніальне - просте. Велике дякую, панове!

Тарас Габа: той хлопака з Мостиського району - то Я, дякую за рекламу))))

Хлопці, чесно інструмент знаю добре, можу прописати, або допомогти з пропискою, звертайтеся!

Олег ,привітКажу чесно ,шо кращої прописки не чув !!!   Думаю зі мною багато хто згідний!!!

Дійсно молодець земляче !!!  Продовжуй і милуй вуха !!! Хай щастить !

Ще одне питання для знаючих людей: а як при створенні стилю задати інструмент, який буде вмикатися за замовчуванням кнопкою One Touch?

 скажіть  будласка  чи є у когось скріпт   roland gw8   для   cubase

Напевно що не має, бо я по цему питанню вже звертався на форум, ніхто не відповів !!!!!!! 

Чисто випадково я сам знайшов відповідь на своє запитання Якщо комусь стане у пригоді, то One Touch зберігається дуже просто: після виконання опції Write->Style зліва знизу з'являється маленький квадратик з аналогічним написом One Touch. Відмічаємо там галочку – і готово: по замовчуванню ставляться ті інструменти, які вибрані в даний момент.

Неуважний я трохи ;-)

А що за скрипт? Поясніть, будь-ласка...

Це такий собі  XML- файлик для програми Cubase, при наявності якого, програма розпізнає даний інструмент, Для програми Sonar, він має розширення (ins) , і йде в комплекті з інструментом на диску. 

Люди добрі, зацініть, будьте добрі, мою роботуто я вперше в житті стиль писав. Хочу почути всю критику, яка напрошуєтьсябуду робити висновки. Наперед вдячний усім, то відгукнеться.

http://ivaniura.org.ua/styl-16beatpop-dlya-roland-gw-8

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти