Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

Єдиний плюс і різниця між цими інструментами - те, що Roland Prelude має свої вмонтовані динаміки, а так все однакове

Prelude трохи "врізана" модель від GW 8...

Вже рас задавас це питання, але чіткої відповіді не отримавв цей роланд можна загрузити нові звуки??????????????????????????????????????????????????????????????????дякую...

Бодя, я ж відповів - ти не читав?

РОстислав щось я небачу де ви по цьому питанні писали тому якщо вам неважко ще раз скажіть так чи ні з нюансами я вже сам розберусь ,сенькую щиро

Шановні колеги підкажіть будьласка чи можна в цьому інструменті "перепрописати" чи може якось відредагувати заводські стилі а ще краще замінити їх іншими ,буду дуже вдячний за відповідь.

Купив кілька днів тому це чудо техніки. Після поверхневого тесту здається, що дійсно при роботі з інструментом у реальному часі можуть виникати певні труднощі. Але, посидівши трохи над ним, побавившись із налаштуваннями, можу впевнено сказати - інструмент те що треба. Налаштувавши його під свої потреби, ніяких назручностей ви не відчуєте. Раджу спробувати.

Десь недавно кум закинув мені фонку...Казав шо хлопака з Мостиського району запакував GW-8  гарним фаршом !!!

тут мінус польки яка попередньо була загружена в базу даних сайту !!! зацініть шанувальники даної моделі !

http://depositfiles.com/files/ikpg1g1a4

А ось і мій перший підводний камінь при роботі з інструментом. Товариство, хто може підказати: створюю свій стиль і не можу знайти, яким чином прописати так, щоб після збивки був ще удар по тарілці на першу долю?

Спробуйте удар тарілки поставити на останню 32 попереднього такту, тоді буде сприйматись, як на першу долю - колись так писав на Yamaha QS-300.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти