Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

Молодець Андрію! Супер на початок!   Трошки "прополи" середню полосу, - або забери якусь педаль, або якийсь інструмент, який грає "підлабку",  - можна просто дати тихше, а ще краще "прополоти" - тобто видалити.. бо в середній полосі "спостерігається "каша", -  трошки забагато вуалі і від того страдають барабани з басом,- не чути чіткого фундаменту.  А загалом МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!

Хлопці слухайте мою пропису 

прошу ОЦІНИТИ

послухати демки - вірніше скачати можете тут http://arranger.com.ua/index-6.html - пролистайте сторінку до низу там є ролик

кому шось тере звертайтесь

СКРИПТИК ТЕЖ МАЮ ДЛЯ КУБІКА

правда все за гроші - бо роботи купа було....

А що саме входить у вартість прописки? Тільки додаткові стилі, чи ще щось?

Бедзю Іванишин, дуже дякую за оцінку. Працюю зараз над стилем польки, як дороблю - викладу для оцінки ;-)

В вартість прописки входять - Перфоменси - настройки - стилі - і звуки.

І ше одне - на самій клавіші писати стиль дуже довго і важко - тай професійно динаміку барабанів і нот всяких - неможливо записати - хоча і реально але дуже тяжко - я пишу все В КУБЕЙСІ - стилі

В Кубейсі? Я так розумію, що за допомогою того ж скрипта, так? Чи Куб має якісь плаґіни для прописки стилів?

Можна робити простіше, (1), Происуєш в Кубі луп , припустимо брабанний на 2 чи більшу тактів, Ставиш вихід треку на МІДІ-порт з відповідним номером МІДІ-каналлу(барабани 10-й)   (2) На інструменті вмикаєш запис відповідного треку з такою ж кількістю тактів - з куба відтворюєш, в інструмет записуєш. Виходить швидше чим на самому інструменті і наглядніше Спробуй.

А ви не пробували їхню фірмову прогу Style Converter? Якщо б вона оту потактову прописку MIDI з куба нормально читала, то воно ніби ще простіше виходить (сам ще навіть не пробував розібратися, руки не доходять :-) ). Просто прописувати кожну доріжку на кожну збивку і т. д. то трохи довго. Хоча цей варіант – це вже великий плюс і менше затрат по часу. Пане Володимир, дякую за підказку!

В GW 8 можна копіювати доріжки, щоб окремо не прописувати кожну, тільки дещо змінюєш

Аналогічно і такти копіюються - можна наприклад записати такт і скопіювати у 8 чи 16 тактів

Це мені відомо, та в будь-якому випадку в Кубі відредагувати партію легше, ніж у самому інструменті. Питання в тому, чи записувати потім кожну доріжку окремо в інструмент у реальному часі, чи програма Style Converter в силі зробити це все за пару кліків. Я обов'язково мушу з нею розібратися, просто думав, що є хтось, хто з нею вже працював і може щось підказати

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти