Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland GW-8
Roland GW-8

Що таке може бути ?? коли включаю Roland GW8 Деколи тембра нестроять з стилем?????Допоможіть!!!!!!!!

Покрути пітч бендер...

Чим відрізняється Roland GW 8E від Roland GW 8L?

У серії Е - Європейські стилі та етнічні звуки,а в L-латиноамериканські.

Добрий день, шанувальники ROLAND GW 8, у мене він теж є, і сталася така проблема. Він нечитає ні одну флешку я їх перепробував сотні. Возив його до професіоналів ніхто незнає що зним таке, може підскажите що може з ним таке бути і як це виправити, він без юєзбі входа стаїть не більше 300 доларів. На перед дякую))))))))))))))))))))))

http://tic-tac.kiev.ua/service.html

Добрий день, шанувальники ROLAND GW 8, у мене він теж є, і сталася така проблема. Він нечитає ні одну флешку я їх перепробував сотні. Возив його до професіоналів ніхто незнає що зним таке, може підскажите що може з ним таке бути і як це виправити, він без юєзбі входа стаїть не більше 300 доларів.

ЗОЛОТІ СЛОВА!!!

Підкажіть будь-ласка може хто знає, чи можливо на Roland GW-8 міняти версії з латинської на європейську або наоборот.   І як її поміняти?  Де ті версії можна знайти?

Можливість змінювати регіональні версії заблокована виробником. Якщо хтось готовий надати інструмент для дослідів, профінансувати певні дослідження і ризикнути заводською гарантією - можна спробувати....

 

Чи варто брати Roland GW-8 для живої гри (ударні,бас та ритм гітари, клавіші,солістка) заради звуків..., хочеться щоб був автоакомпонемент (граю по весіллях).
Вибираю між KORG Pa500 та Roland GW-8.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти