Головна сторінка » Список форумів » Цікаві пригоди і нестандартні ситуації » пісня про "лоша"
пісня про "лоша"

Сьогодні замовляли пісню про "май" Довго подумав, а виявиося- "Летящей походкой ти вишла із мая". 

Вчора вгадував пісню про Галину, перебрав багато варіантів, виявилося: Галіна, чудная галина (Доліна мр.Кредо).

Пісня про нерви  : Не рви, милий , не рви , милий солодкі малини , ой не дури, ой не дури нараз дві дівчини ...  

Пісня про Пашу : Чом трава зелена - бо близько вода, чом дівчина гарна , бо ще молода....

(на траву в селі кажуть паша ; вигнати корову на пашу - тобто пастися, Ми все підколювали свого сасофоніста Павла).

Граєм робочий вечір в барі. Підходить офіціант і просить виконати пісню для його дівчини "Навєрно, навєрно". І божиться, що  я ту пісню співаю кожен вечір. Я на нього дивлюсь, як "баран на нові ворота", врешті даю йому талмути, щоб він мені її показав бо точно знаю, що такої пісні не співаю. Це виявилась пісня Стоцької "Вени - реки"!  

Ще одна дівчина замовила "Калину красную". 5 хв. смолила, всі наші варіанти їй не підходили. Коли вона сама наскуліла мотив. Це виявилась "Долина чудная"

Наша повариха до сих пір замовляє "Чуманджу" і ніяк не може запам"ятати, що це "Марджанджа"!

Якщо цей розділ про нестандартні ситуації з піснями, то:

      Деколи, коли коли публіка вже "розігріта" , але треба ще додати "жару " хоч на градус, то ми грали стареньку пісню в обрізаному варіантівиходила така -собі  батярська  пісня з  "намйоком".  

 

          Ой  у вишневому садочку...

  Ой у вишневому садочку

Там соловейко

Фіть-фіть-фіть, тьох-тьох-тьох, | А-я-яй, ох-ох-ох, | (2)

Там соловейко щебетав.

               | Ой у зеленому садочку

               Козак дівчину

               Фіть-фіть-фіть, тьох-тьох-тьох, | А-я-яй, ох-ох-ох, | (2) І

               Козак дівчину умовляв. |

Ой ти, дівчино, чорноброва,

Ой чи підеш ти

Фіть-фіть-фіть, тьох-тьох-тьох, | А-я-яй, ох-ох-ох, |

(2) Ой чи підеш ти за мене? |

              Моя матуся тебе знає,

              Ти той козак, що

              Фіть-фіть-фіть, тьох-тьох-тьох, | А-я-яй, ох-ох-ох, | (2)

              Ти той козак, що все гуляє |

А я матусі не злякаюсь

, Якщо з тобою

Фіть-фіть-фіть, тьох-тьох-тьох, | А-я-яй, ох-ох-ох, | (2)

Якщо з тобою покохаюсь... |  

     

Для ти хто не знає що то за пісня     http://www.youtube.com/watch?v=8KdhJ9kZSbI       /   "МріяОй увишневому садочку 1962р./

Закінчення весілля, ми змотуєм апарат, підходить міжик:

-хлопці можна ше йден таець,а???

- добре зачекай хвильку, скрутим апарат і заграєм

- ага.. то я вам не буду мішати, ви си тут зробіт пурєдук, а я зараз підійду...

Пісня про ДРАПАЇЛА...   І родина щедра паила меня, берьозовим соком......   І ще одна пригода була на весіллі. Співав трубач з моїх талмудів пісню Яблоки на снегу. Я собі написав Яблоки на снегу-3 рази,ось він і співав тему  яблоки на снегу,яблоки на снегу,яблоки на снегу, як заклинилодальше приспів знову ж  яблоки на снегу,яблоки на снегу-3 рази.

Мені здається шо то ми самі винні в тому-балуємся реверами занадто,а на залі виходить отака каша -малаша,

Ще одна оказія. Гідно випивший дядько "смолив", щоб заграти пісню про малого. Вгадували довго. Коли в кінці-кінців попросили його заспівати хоча б кілька слів, виявилось, що це "Два кольри" (його словами-Малий малим збирався навесні...)

В далекому 90-му підходить парубок:"Хлопці заграйте "Ветер СМАРАДУЛ"....... Нема такої пісні - відповідаємо, а потім здогадуємось що це "Ветер с моря дул....."

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти