Головна сторінка » Список форумів » Цікаві пригоди і нестандартні ситуації » пісня про "лоша"
пісня про "лоша"

а пісню про сніг знаєте? Отак мене на забаві спитали....звичайно знаю, перебираю всі.....і російські теж......накінець чолов'яга наспівує. : **ДОЖДЬ А МОЖЕТ БЫТЬ ПАДАЕТ СНЕГ** ........пісня з фільму Бандитський Петербург

У 80-х роках один "маститий" музика з піною на губах доводив, що треба співати: "Вигравай, же, сопілкар, "НА КРУТІЙ ВЕРМОНІ"! Німецька йоніка VERMONA була тоді мрією недосяжною. А "На крутій" - не в теперішньому розумінні. VERMОNу можна було нахилити вперед, щоб грати настоячи. Такі були в хлопця аргументи.

Пісня про Shure :

Приспів:

Шур - шур, шур - шур,

Старій бабі вшистко єдно,

Шур - шур, шур - шур,

Старій бабі все одно.

Мені не спиться "мінімум" пів ночі(М.Хома,Мені не спиться нині опівночі).Цікаво,а  як не спиться "максимум"?І так дуже багато хто співає-де логіка?

Почув  куплет.Маруся  раз  да  три  калина

                          ЧОРНЯВАЯ  В    дівчини

                         в  саду  ЯГОДОЙ  РВАЛА

З френдстрічки в ФБ:

Діалог з п'ятирічним сином Назаром: - Татку заспівай мені той рядочок з тої смішної пісні про Тараса, яку я чув! - Про якого ще "Тараса"?! - Ну, там була така маленька пісенька про Тараса!" В результаті довгих допитів і з'ясувань нюансів з'ясовую, що мова йде про рядок з пісні: "На вернисаже КАК ТО РАЗ случайно встретила я вас..."

В мене колись клієнт просив пісню "В моей душе нет больше места для тебя". (видно хтось йому добряче насолив) Після декілька-хвилинного напруження місків я згадав, що це пісня "Я свободен".

Один знайомий музикант по сьогоднішній день називає пісню "Горіла сосна" - "Пожар в лєсу".  

Ну раз  пішли  хохми на  пісні " братнього народу"...... то є така  відома пісня  "про мышку шумелку..."           - " шумел камыш, деревъя гнулись.."

Знайомий чувак трошки підддатий почав просити пісню "про Оксану".Досить часу минуло,поки не виявилося,що то він має на увазі от що:https://www.youtube.com/watch?v=VaQRhLWNjSg

До слова,Оксана там згадується 3 РАЗИ,з них 2 рази у першому приспіві (бо він повторюється)...

На початку 90-х.Бабуля підходе - давай пісню про судьбу!Шукаю,і то - не то,і то - не то.Ну нема то й нема -пішла,через деякий час співаемо "Ветер с моря дул" -забігае і каже :"Ну яж просила - видно не судьба"

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти