Головна сторінка » Список форумів » Цікаві пригоди і нестандартні ситуації » пісня про "лоша"
пісня про "лоша"

Ще наприкінці 80х знайомі лабухи після халтури ,погрузивши апаритуру на ГАЗончик,виїхали із села на бродівщині додому.Десь через кілометр побачили на обочині пяного чувака з ровером що лежав і спав (певно потенційний "запорожець") Хлопаки були ,звісно,під мухою й рішили зробити шутку - погрузили того пяного й ровер на кузов та й завезли під Ожидів (десь 30км. від того місця де взяли ).  Уявіть що було коли той пробудився....))))

В кафе народ вже гарно "посидів"  і от одна жіночка виходить до нас і каже: - ви нам оту пісню, що йшла, йшла і лапті погубила не співайте , а заспівайте "Ах какая женщина!!!Як з'ясувалось, пісня йшла і лапті погубила - це "Шльопки" О. Полякової

ПІСНЯ ЕЛЕКТРИКА-СИНИЙ ИНЕЙ ЛЕГ НА ПРОВОДА

Які гарні пісні ви знаєте! Я дуже люблю співати, але часто горло болить. Чим ви лікуєте її? Я зазвичай використовую ***СПАМ***

На майбутнє, для прикладу, щоб ви не тратили час на дурниці - вас спамерів я бачу за кілометр, Такі ботки блокуються навічно. Навіть не пробуйте, пошкодуйте свій час

Та погнати треба таких, чи зробата жорстку предмодерацiю.

Так Attana, ось саме цим і займаюся - на вашому прикладі! :)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти