Головна сторінка » Список форумів » Цікаві пригоди і нестандартні ситуації » пісня про "лоша"
пісня про "лоша"

Про те як переписували слова з магнітофонів бобінних, де чути лише одні "низи"( по причині плівки затяганої-жованої 10000раз переписаної). Результатом цієї "роботи" був наш шедевр у вигляді таких текстів пісні "Путана"О.Газманова. П,ята строчка у нас звучала так: "Россия", "Космос" икринки минтай..... 

А ще я ніяк не міг розтлумачити собі почуту фразу пісні, що починалася(як нам чулось) словами: ГОРЕ ПРИЙДИ ДО МЕНЕ( до речі ми її довгенько так і виконували).Аж потім виявилось що це В ГОРИ ПРИЙДИ ДО МЕНЕ...

Про "Марджанджу". До сьогодні ще колеги співають МАДЖАДЖА; МАНДЖАДЖА або МАНЖАДЖА... А на одному весіллі вокалістка співала... "Хутор, хуторянка..."

Всім привіт!!! Раджу всім взяти до репертуару кілька пісень: 1) Пісня про забуту тварину - "ой чий то кінь стоїть", 2) Пісня про пропавший урожай - "Ядлоки на снегу" і 3) Пісня про бамбулу - "Як би м була знала, була б не ... кохала і т.д,...

За "марджанджу", також був цікавий випадок, продвинуті газдині, добре розігріті "весільною аурою" попросили заграти їм МАЧАЧУ. 

Грали якось в Турківському районі. Проспівали пісню Алегрової "Бабы-стерви". Якийсь дядько приходить і каже: "Хлопці, шо то за слова такі "сіла баба сцєти". Ми випали.

Потім прийшов ще один. Каже: "Заграйте пісню ТОПАЛІ, ТОПАЛІ...-  Я кажу може "Тополя, тополя" - Нє! - Може "Тополь головой качает" - "Та нє" - А яка то така пісня. - Ну шо не знаєте... ТОПАЛІ, ТОПАЛІ, ТОПАЛІ  ГОРЬКІЄ СЛЬОЗИ.....  

Теж був  "горб" один на пісню К. Орбакайте " Ты здесь, я знаю...", то один дядько на халтурі сказав, щоб солістка в мікрофон не матюкалась.. Бо йому причулось " Пі..... дєц...." Ми ще довго плакали з сміху, а винний в цьому був ревер з накрутками ділейн.

А як вам ,панове" Чудная Даліна: Тєбя с нєбєс послалі ат горя і піщалі...,Яка тональність??? Десь приблизно "- 3"...Можна я заспіваю для похресника :"заграй ми цинане" у до мажорі?,можна,але це мінорна річ.Ну добре,хай буде в мінорі...Включіть пісню Н. Карпи "А калина не верба"!То не Карпи,то давня народна пісня.Ні я хочу Карпи"А калина не верба"!!!!! Я б йому робити не дала не дала,тільки б за красовки тримала....,або ще: Не вставай не будись,не тривож мого пса.....Я помню давно учілі мєня отєц мой Іван...і т.д..

Ще є пісня про НЕБІЖКУ: "Ти чужа й наряджена":))

 

А ще є політ джмеля зі словами: "Мохнатый шмель...."

Пісня Діани Гурцкой чується клієнтам - Піз****ц, чуствую я тебя,,,,,,,

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти