Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабух чи Музикант. Вчимо людей ввічливості.
Лабух чи Музикант. Вчимо людей ввічливості.

Бувають моменти у нашій роботі коли вити на місяць хочеться і порозбивати усе що навколо. Сидиш, або стоїш, граєш, кайфуєш, а тут тобі псуючи всі ідилію з-за столику п"яне тіло кричить " Ей, лабух, сбацай шоб душа розвернулась и опять свернулась", і ти думаєш " Та щоб тобі вивернулась" Або підходить до тебе німе тіло і белькоче що він ТЕЖ Лабух, теж в музичну школу два роки на аккордеон ходив, і теж грати вміє. А ти думаєш після того як відучився 15років(музло, конса, інститут), може я марно 13 років штани протирав, та ноти, пасту гоя купляв, займався по 7год.на день От як на таке реагувати? І взагалі, хто такий Лабух, а хто Музикант.

З повагою Роман Співак.

на рахунок" пяного тєла", то я згідний.тільки от слова "лабух" встидатися не потрібно !!! для порядного чоловіка і музиканта такі слова РОЛІ НЕ ВІДІГРАЮТЬ !

Дякую Пане Тарасе за приєднання до теми. Кажуть, як корабель назвеш, так він і попливе. То конкретно, хто такий Лабух, а хто Музикант? Чого варто стидатися, а чого ні.

Музикант це людина яка професійно володіє муз. інструментами, а лабух то музикант з почуттям гумору....., ну а пьяне тєло виведе з себе любу здорово мислячу людину незалежно від її  професії.

 А те що німе,  "пяне тєло"  і грати невміє то ні не музикант ні не лабух то бидло....

Пане Романе, я не мав на увазі образити і принизити когось.Добре знаю ,як воно ,коли приходить "тєло" і розказує що ми не гарно працюємо.У нашому випадку усім заводять ПОНТИ І ВОДКА, а наше діло працювати ! Звісно образливо , коли людина чверть життя віддала навчанню,а тут на тобі...А як це змінити? Тут з вами цілком згідний. А відносно лабухів, знайшов дешо для ознайомлення...ХАЙ ЖИВЕ МУЗИКА !
 

"Несмотря на некоторую уничижительную в прошлом окраску, в любые времена и при любых политических режимах профессия ресторанного (кабацкого) музыканта была одной из уважаемых. «Священник, доктор и музыкант всегда в законе» - одна из самых известных в обществе поговорок. Широко известная фраза «Не стреляйте в пианиста, он играет как умеет», непосредственно относящаяся к этой профессии не является подтверждением низкого уровня квалификации ресторанных лабухов. Как и в любой другой профессии, в ней есть профессионалы разного уровня. В профессии «лабуха», ресторанного музыканта, заняты по примерным оценкам около 170.000 человек. Это больше, чем «академических» музыкантов."

В слові лабух немає нічого образливого.Лабух-це ресторанний,кабацький або ще якось можна назвати музикант.Різниця тільки в одному-справжньому лабуху практично не треба бачити нот(хоча знати їх обовязково)-він любу пісню заграє на слух.

Доброго дня п. Романе. Перечитуючи тему згадав фразу одного старого лабуха -

Музикант грає по нотам і без нотів, а лабух  - на память і без памяті !!!

От і як розсудити хто  крутіший?

Буду цинічним: лабух в кабаку - це обслуговуючий персонал. Працівник. Заробітчанин. Блазень. Клоун. По суті роботи мало чим відрізняється від цьоток, які увечері стоять під готелями та працюють в масажних салонах. Головне - догодити замовнику і заробити грошей (горілки/їжі/трави). До цього треба ставитись з розумінням і не тішити себе ілюзіями. Трошки краща ситуація у дійсно пристойних закладах, де треба вміти грати, мати хорошу програму. Але суть роботи залишається такою ж..

Для кайфу - збиратися з друзями на джеми і ковбаситись від душі. Це самий простий варіант. Складніший - збирати стадіони/площі/театри і відчувати гострі приступи зіркової хвороби :) ...

Я звами не згоден Ростиславе. Лабухи кабацькі завжди були в повазі, а ви їх до повій прирівнюєте. Стидно повинно бути вам тай є люди які не так вас зрозуміють. Я працюю викладачем в школі мистецтв, і граю з 82 року, на різних рівнях але слова лабух не цураюсь. 

Привіт усім, шановне товариство. Я не мав на увазі що Лабух то щось погане, а Музикант хороше(зверніть увагу, я ці назви пишу з великої букви), а те, з яким тоном та інтонацією люди їх вживають.

Думаю, наша з вами задача навчити людей(які не навчені) повазі до нашої професії.

Часто у мене бувають такі випадки: Підходить замовник, при чому і п"яний і тверезий, саме в той момент коли ти граєш та співаєш, кладе тобі гроші на клавішу і щось кричить на вухо,перекрикуючи звук, мовляв когось поздоровити,і ще з такою важливою пикою(я мовляв бабло плачу), кидай все і слухай мене. Звичайно, коли ти використовуєш фонограму, то питань нема(але теж заважає, співати і слухати одночасно.), а коли вживу... 

Раніше я злився, а зараз вчу людей таким тонкощам(не говори під руку).Просто в цей момент зупиняюся посеред твору, і всім незадоволеним танцюючим пояснюю, що ось чоловік мені щось сказати бажає, а музика заважає. Знаєте, допомагає.

З повагою Роман Співак

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти