Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » порaдьтe що крaщe
порaдьтe що крaщe
ямaхa psr s 900 чи корг пa 500 для гри по вeсiллях

ПА500 фактично той самий ПА50 , далі думаю все ясно :) . Пане Петре купляйте мою кляпу тай не мучтеся з вибором :) 

PSR S 900 краще. В мене є можливість порівнювати майже щодня

Олег за скільки продаєш 900?

Pa 50 без варіантів кращий...32 трековий секвенсор,можливість завантаження семплів та стилів з усієї лінійки (Pa),лінійний аудіовхід...

У ПА50 хіба є семплер?

Maximus Ювковецький, аргументація вражаюча. 32-о трековий секвенсор річ звичайно дуже потрібна на весіллі та і лінійним аудіовиходом не всі інструменти багаті. А от що з допомогою завантаження семплів та стилів з, скажімо, Pa3X   можна зробити з РА-50 чудо-інструмент, я й незнав.

:=))))))))..!     Виявляється па 50 це той же Па3X. Навіщо лишні гроші тратити

А лінійний аудіовхід він так потрібний як той же сексенсер подвійний із слайдером, який ставлять на всі корги.

Краще б замість нього поставили пм3 програвач як у ямасі, це більш потрібна штука на весіллях

Maximus Ювковецький - У Вас на аватарі оцей "ярличок" -  )))))  Такий мають усі )))))   І де первага того 32 трекового секвенсера ???  Та ще й на весіллі ??? І сміх і гріх ! ПА50 - це сама спрщена "бюджетна " версія зі всієї серії ПА! )))) І цікаво мені як з нього можна зробити той самий 1 х про, -  навіть не 3! Розясніть бо щось не розумію...

sergejkushnir - Скажу чесно що МП3 програвач в епоху ноутбуччини - непереконливий аргумент! Ліпше хай буде слайдер ))) - бо є міді інфа, то виключаю трек і долабую так цікавіше...   Хоча, кожному своє.

Міді інфа не звучить так переконливо як хороші мп3.

Наприклад самі потрібні речі потрібні на клавіші, марші, польки, туші, вальси. Навіть писані на самій клавіші в пм3 форматі.

І вже не потрібно постійно ноутбук лишній раз мучити.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти