Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland JUNO-Gi
Roland JUNO-Gi

Підкажіть будь ласка,чи є можливість працювати на Rolandi JUNO Gi,як на самограї.

Зі збоченнями - можна :)

Дядько Хапко,дуже дякую за вичерпну відповідь.Тільки цей музичний термін "збочення",якщо можете,розшифруйте.

Збочення - загальновживаний термін :)

Для самограйства тре купити самограйку, бо викручуватись с RPSами та арпеджіаторами  - геморойно. Gi має 99 користувацьких патернів та 64 користувацькі арпеджіатори.

Це вже щось зрозуміліше,дякуюпротягом кількох років не спостерігав за технічним розвитком клавішнихтепер наздоганяю те,що пропустив.Можливо порадите мені інструмент,оптимальний для гри на весіллях і для створення фонограм(128нот поліфонія і16-и трековий секвенсер обов"язково).

Вячеслав, робочі станції є з автоакомпонементом (самограї), а є без цієї функції, Вам яку?. Оптимальність, це кожен вибирає сам собі під задачі і смак.

Робоча станція з автоакомпонементом або робоча станція + звуковий модуль з автоакомпонементом.Думаю друге буде цікавіше.Зараз проглядаю звукові модулі в інтернеті,а з клавішів думаю брати Yamaha MO6.Може хтось запропонує щось цікавіше.

Краще взяти бу MOTIF ES клавішу. Це набагато краще МО 

Це професійна робоча станція з суперкласними звуками

Тут її можна купити навіть. http://prodam.slando.com.ua/kiev_city/yamaha-motif-es-6_P_48826241.html?nrk=UA-KIEV

Дзвоніть поки не пізно. Ціна супер

Функціії самограя немає

Серед звукових модулів з автоакомпонементом, чогось доброго ніби й нема. Колись сам цікавився подібним, та забив на самограйки. Автоакомпонемент викликає в мене блю...ний рефлекс. А до згадоного Motif ES, можна додати Roland XP, Korg Triton та інші хороші інструменти.

За 20 років вже звик до самограя(PSR-350,550,E-403;ROLAND E-500,86;KORG PA-50).Для гри по весіллях автоакомпонемент мені потрібен однозначно,бо під "фанеру"-це вже не весілляконцерт(маю на увазі укр.нар.пісні),і немає ніякого задоволення від гри.Але крім того ще потрібно писати фонограми,а для цього потрібен більш кращий інструмент.Після перечитаного на форумах про клавішні, склалось враження,що якісних фонограм на інструменті з автоакомпонементом не можливо записати.Можливо щось ви порадите.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти