Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » DYNACORD CMS 1000-2
DYNACORD CMS 1000-2

hoptij2010, ні про яку ліцензію говорити не можна. Це звичайне перенесення виробництва дешевшого сегменту тварів в КНР. А з риторичними питанням "а що краще...", панове, припиняйте вже. Хочете порівнювати, то вказуйте модель, модифікацію, рік випуску і т. ін.  Годі флудити.

Ігор Гарвас  мене цікавило лиш одне - де збирають DYNACORD POWERMATE 1000-3. Судячи з того що ви написали, я отримав відповідь на своє питання. А форум для того і є,щоб кожен міг висловити свою думку. І моделі вказані.  Що ви маєте на увазі флуд?

dynacord pm 1000-3 якщо китай? то що це змінює?

мене цікавило лиш одне - де збирають DYNACORD POWERMATE 1000-3

MADE IN CHINA

ПМ. 1000-2 має кращий низ, мягший, преємніший відносно 1000-3. Але на мою думку в 1000-2 не помішала б та серединка що має 1000-3. 

Отожбо й воно. Китайці збирали того вже воно й не звучить як 2 динакорд германський плотно і напористо.

А серединку можна добавити в 2гому

А що краще звучить за динакорд? Щоб порівняти в першу чергу потрібно мати з чим.

А це я у вас питаю. З чим ви порвнюєте що динакорд для вас звучить пластмасово?

По моєму навпаки динакорд має самий правильний і чесний звук, в порівняні з всіма іншими пультами в такій же ціні, окрім Саундкрафта М4, М8, М12. та А&H Візарда. в яких нема встроєних реверів

 

 

DYNACORD POWERMATE 1000-3    з    DYNACORD POWERMATE 1000-2.

hoptij2010, на початку обговорення була фраза:  А що на вашу думку звучить краще як динакорд? 

sergejkushnir, бідні китайці немають нінайменшого відношення до втрати якості. Вся вина на виробнику - німецькій фірмі Dynacord. Що виробник заклав - з того і зкручують. Яку технологію фарбування вказав - так і фарбують. При чім тут китайці? Завтра перенесуть завод в Індію (як Marshall), чи В'єтнам то що, індуси, чи в'єтнамці будуть винні?

Мені більше подобається звук Soundcraft LX7 чистого англійця.   Але в даний час  DYNACORD POWERMATE 1000-3  як на мене - практичніший.

бідні китайці немають нінайменшого відношення до втрати якості. Вся вина на виробнику - німецькій фірмі Dynacord

Я так не вважаю! Якби це все збирали в германії, то там поки воно не пройте 20 тест- контролів на надійнійсть і стійкість фарби на корпусі а також надійність фейдерів, крутилок та ін. Товар до рук покупця не дійде.

А в китаї трах-бах за 3 дня 2 тисячі апаратів, і гайда на продаж поки ще все свіже, бо новинку розбирають дуже добре особливо коли по нормальній ціні.

А німцям відщитують гроші з продаж і всі задоволені.

Як ви думаєте чого ціна 3 динакорда зовсім недалеко стоіть від старого 2? Звідси ясно що комплектація і все інше стало дешевшим як то було раніше

Завтра перенесуть завод в Індію (як Marshall), чи В'єтнам то що, індуси, чи в'єтнамці будуть винні?

А хто буде винен?.)) Покупець товару, бо він нехотячи пальцями чіпляв корпус коли регулював звук.)). Певно ні

Який завод, і виробник збирає той і відповідає за товар.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти