Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » DYNACORD CMS 1000-2
DYNACORD CMS 1000-2

Сергій, що в Вас за "базарне" уявлення про реалізацію Динакорду? Та не мають китайці до того нінайменшого відношення. Менеджментом, маркетингом і дистрибюцією займаються німці. А "нормальна" ціна, тому  що здешевлення йде по багатьом напрямках. Це і використання дешевої робочої сили, і сплата нижчих податків, ніж у Европі, і використання дешевших, менш надійних комплектуючих. Ви що, наївно думаєте що ці пульти хтось паяє на конвеєрі, як в часи СРСР? Там повністю роботизовані автоматичні лінії. Хіба на упаковці в коробки руки корінного населення торкаються тих Повермейтів. Ну ще коли пакують в контейнери. А так, то використовується хіба місце розташування виробництва. Це все загальновідомі речі!

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=x5fKTnL-oy4  для Сергія.

Сергію, в розвинутих країнах, (на кшталт Німеччини) вже давно "вимер" робочий клас...  Налагоджена сучаснс практика... Скоро все буде виготовлятися в Піднебесній...  

vikto Те що там показують на тому відео не означає що це все зараз так і є. Це лише ролік, реклама для покупця.

Сергію, в розвинутих країнах, (на кшталт Німеччини) вже давно "вимер" робочий клас... Налагоджена сучаснс практика... Скоро все буде виготовлятися в Піднебесній...  

Так я це вже давно знаю. І це є не дуже добре. Ясно що в китаї дешевий робочий клас, який готовий збирати будь що, за мізерну платню.

Та якби вони барани якісно це все робили, то тоді б мови не було, ато ж ліплять як попало і що попало

 

 

Сергій, по вашому приблизно 80000 покупців придурки?

Так. Сидять сотні китайців в бараці і паяють на коліні "Повертмейт".

 Це і використання дешевої робочої сили, і сплата нижчих податків, ніж у Европі, і використання дешевших, менш надійних комплектуючих

А я про що й кажу! 

Тому й собі я не брав CMS-3 а взяв старіший 2 але провірений і германський. Хоча б буду впевнений що потім не почнуть хрюкати фейдера чи ще щось

Бо китайська збірка є китайська. Довіряти на 100% цій продукції не можна 

Так. Сидять сотні китайців в бараці і паяють на коліні "Повертмейт"

До чого тут на коліні чи на столі!

Пане Ігор гарвас. Ви подивіться на машини зроблені в китаї. Ті ж самі чері чи інші марки. Який в них ресурс? В режимі таксі не більше 2-3 років. І там повністю все зношується. Ремонту не підлягає

А який ресурс у БМВ чи Мерса, і його надійність. Чого так? ви не задумувались?

Може скажете роботи в германії стоять кращі на конвеєрі чим в китаї? Китайська технологія, це менше затрат і здешевлення продукції, на що ведуться всі покупці іхнього товару

 

Є категорія людей навіть моїх колег " лейбомани" і переконати їх неможливо.Та і нема резону

До чого тут лейбомани?

Просто я говорю про неякісний китайський товар. А ви про що?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти