Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG PA-600
KORG PA-600

бюджетний це дійсно факт, але 600 має можливості ямахи тойроса, хіба ні (бо я ще толком не розібрався з семплами) і за період роботи на даному апараті можна з нього зробити  то, що потрібно даному музиканту,  інструмент з заводу сирий і його постійно потрібно набивати спеціями.

Я не знаю, що таке "можливості тайроса", я висказався з приводу звучання, слово бюджетна стосується не тільки ціни. Але вкожної фірми є інструменти топові ( в Корга це РА 1-2-3Х) і є бюджетні (урізані) моделі, і завжди ця "урізаність" в першу чергу відбивається на звучанні. А можливостей дійсно багато, тільки звучання ці можливості ніяк не покращують. То так, як китайські машини, прибамбасів ціла купа, а толку....

інструмент з заводу сирий

Так, так! Японські інжинери і саунд дизайнери ще не доросли рівня щоб виробити повністю готовий для вжитку продукт. Завжди мусять українські самограйщики щось там доробляти.

потрібно набивати спеціями

Конкретизуйте, будь ласка, а то якось дуже вже голослівно.

Йомах Тойросів вже є 5 поколінь. До якого з них рівняти 600-ку?

Чуваки, то всьо є солодкі мантри типу "я  всіх намахаю, куплю дешеве, але зато нашукаю в інтернеті стилів, звуків і так пропишу, шо то ше такого не чули".

Задоволені всі: виробники, бо добре продається, покупції - див. вище. От тільки триває то недовго і починається пошук "тих звуків", "тих стилів", секретних апдейтів операційок і т. д.

Якщо фірма каже, що то бюджетка, то слова свого тримає і варто їй вірити відразу, а не тратити час і гроші. І що би там не писало: "звуки з Мотіфа, Тритона" - грати воно буде рівна настільки, наскільки коштує. Звісно, ми не говоримо про б/у.

Ну але то таке. Наш люд гіперпрактичний і настільки ж недовірливий :)

Зичу успіхів у лайфхакінгу...

 

Доброго дня.Маю декілька питань по па600.Як завантажити стилі та войси з флешки?В інструкціі а ні слова.Та може хтось поділеться пару дискотечними стилями.Дякую.

А у вас яка інструкція: талмуд на кілька сотень сторінок чи брошурка на 2 сторінки? 

Купили, напевне, китайське "паливо", от і нема там такої фічі...

Скачав інтрукцію на 500 сторінок,та неуважно дивився.Знайшой як працювати з флешкою.

Прекрасненько, а то я вже наготувався скріншоти викладати...

Найчастіше проблема в казках, які читали в дитинстві : Золота рибка, ЄмЄля і т.д., мрія про ХАЛАВУ!!!! 

Треба працювати і не лінуватись.

в чому халява?в стилях? я купив інструмент для дому,а точніше для сина 10 років.стилі сам я писати не зможу ,ніколи,а він ще замалий.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти