Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Відгуки про KORG PA 600
Відгуки про KORG PA 600

Доброго вечора . Маю цей інструмент уже 2 рік. Перед цим мав Roland gw8. Коргом задоволений дуже, тільки ось появилась в мене проблема з переходами 3 і 4 на стилях. Кнопки потребують більших зусиль при натисканні , ніж перехід 1 і 2. Може хтось з цим зустрічався, порадьте, що з цим робити (не хочеться витискати їх з надмірною силою).

 

Добрий день!

Вітаю всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Бажаю всім здоров'я, щастя, творчих успіхів і всього найкращого!!!

У нас проблема з Korg PA600!

Купили інструмент у минулому році і цілий рік не могли натішитись ним! Але нещодавно Korg PA600 перестав бачити флешку!

Всі мінусовки перекинули на внутрішній диск і працюємо. Але що робити з флешкою??? Вірніше, з USB на самому Korg PA600!

Щоб попередити Ваші зайві поради і запитання скажу, що вже було зроблено:

1) Флешка працює, PC її бачить і з нею працює!!!;

2) Форматування було зроблено заново у системі FAT32;

3) Перепробував декілька різних флешок, які прекрасно працюють з PC - Korg PA600 їх не бачить!

Скажу також, що не перепрошивав інструмент і не розбирав!

Живу в Одеській області, в селі. До Києва (у сервісний центр) - 300 км.

Є не поганий радіомайстер. Хочу поїхати, відкрити інструмент подивитись, може відійшов шлейф до USB або окислився якийсь контакт!

Якщо ж нічого не вийде, то прийдейться їхати у сервісний центр!

Якщо у когось з Вас були схожі проблеми, то підскажіть, будь-ласка, що робили Ви!

За поради буду щиро вдячний!!!

З повагою, Леонід.

lonsar   правильне форматування флешки потрібно робити на самому коргу, а не на компютері - попробуйте, бо хто  зна в чому проблема, а вдруг дійсно в цьому. і ще раджу попробувати таки перепрошити інструмент, зробити ви це зможете самостійно і це займе 2 хв роботи.

Ну та як він її форматне, якшо ця купа гі@на її не , бачить  ???  Льоня, перед тим як купувати цей непотріб треба було спитати когось толкового а не слухати торгашів які хтіли позбутися його.  Я тобі друже скажу, що це тільки початок феєрверку , чекай останнього вистрілу !!!  Попробуй продати заради інтересу,- то я тобі скажу що це марно !!!  Я знаю,що зараз буде литися бруд в мій бік, але це дуже велика правда.  Бо то таке авто, що ні їздити не будеш, а ні продати більше не продаш !!!    Шанувальники ПА-600, не треба мені нерви псувати бо самі знаєте що це таке !!!

Друзі Я працюю з РА 600 вже 3 рік і ніяких подібних проблем не було ні з кнопками ні з флешкою. ще двоє моїх товаришів працюють аналогічно. USB міг глюкнути коли в процесі читання файлу з флешки її висмикнули. Перепрошивка системи до версії 1,20 може допомогти, якщо не допоможе то значить проблема не програмна а апаратна, обто щось вилетіло. KORG I30 цікаво а на якому інструменті Ви працюєте?

 KORG I-30  працює скорш за все на  KORG I-30,

Мені теж здається що потрібно перепрошити ОС  на 1.20 так як я розумію у шановного  Lonsar cтоіть  старіша ОС, так що хвилина часу і все буде добре. Ну а на спаравді скривати немає чого, на рідній ОС яка йшла з 600 у мене був глюк, зависав програвач мп -3   як тільки поставив ОС 1.20 усе гаразд.

В мене з МР3 все нормально булоті на 1,10, єдине що було то коли редагував барабаси то в режимі редакції стилю часом хол завалював по баабанах але коли давав команду зберегти зміни то все ставало на своє місце.

Ну на І-30 -му, і що ???  Скажеш що це не інструмент ???????.  

Ну в мене був ПА-500 а тепер ПА-600 і ніяких глюків. Зрозуміло що 500-тий і 600-тий є китайським виробництвом. Ну але все залежить ще як ти ним користуєшся. Працює все добре. Ну а Korg І 30 знаю що тяжкий ну і по звучанню він слабший від тих які я попередньо називав.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти