Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Відгуки про KORG PA 600
Відгуки про KORG PA 600

L.A.B.U.H. попробуй протерти жир від пальців і пиль,   навколо тих кнопок.

Хіба воно мені поможе? Я ж не зможу протерти їх в середині, тільки зверху...

попробуй протерти жир від пальців і пиль,   навколо тих кнопок

Точно!!! А ще кажуть коли незаводиться машина, то помагае протирання фар   

Пане Sania,а ви впевнені на 100 відсотків що там мікрики стоять? Мені здається, що там контакти на які натискають просто гумові кнопки.

Впевнений, що без розбирання проблема не вирішиться, це 100%.

В Па 600 не мікрики а гумові кнопки, я підпаював товаришу дротик до пітчера то розбирав і бачив. можливо просто треба повитирати гумки з середини хоча сумніваюсь що поможе.в ямасі ПСР 510 робив таке на клавішах то помагало, а тут не знаю але попробувати варто. на рахунок роз'єма USB то він в па 600 нерухомий так що варіант перелому або неконтакту шлейфа мало ймовірний.

Там напевно треба знімати цілу плату з таблом аби добратись до цих кнопок. Шкода що ви не пофоткали коли розбирали цей інстр.

=

Інструментом задоволений дуже! Ні одного весілля не відіграв, щоб після роботи не почистити інструмент. На рахунок чистоти і догляду за інструментом я прискіпливий навіть дуже. І тут вилазить проблемка з перекл. вар.стилів. Кнопки ходять легко, але щоб перекл.вар.треба натиснути сильніше, щоб спрацював контакт. Ось я і думаю як вирішити правильно свою проблему.
Інструментом задоволений дуже! Ні одного весілля не відіграв, щоб після роботи не почистити інструмент. На рахунок чистоти і догляду за інструментом я прискіпливий навіть дуже. І тут вилазить проблемка з перекл. вар.стилів. Кнопки ходять легко, але щоб перекл.вар.треба натиснути сильніше, щоб спрацював контакт. Ось я і думаю як вирішити правильно свою проблему.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти