Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » ЦІКАВО? ДОЛЛАР ВИРІЗ В ДВІЧІ І ЦІНИ.ПИТАННЯ СКІЛЬКИ МУЗИКАНТИ БЕРУТЬ ТЕПЕР ЗА ВЕСІЛЛЯ.
ЦІКАВО? ДОЛЛАР ВИРІЗ В ДВІЧІ І ЦІНИ.ПИТАННЯ СКІЛЬКИ МУЗИКАНТИ БЕРУТЬ ТЕПЕР ЗА ВЕСІЛЛЯ.

З'їзду музикантів Маневицького району.Прийміть мої найщиріші співчуття.Зрозуміти можна все.Такого зрозуміти я не можу.Скажете-що робити?А не грати.Знаєте як в Англії колорадського жука замочили?Чотири роки не садили бульбу.Штрейкбрехерам-ломати апаратуру.Чужих не пускати.Почати нарешті грати вживу.А якщо ні,то на наступному з'їзді ціна питання опуститься до 1000 грн.

Якщо апаратура копійочна  ,все робиться під фанеру  і в Zespoli не більше двох співаків...то за шо платити більше??? Цілком адекватна ціна ....величезний процент того що себе зарас називає музикантами більшого і не вартує....Говорено переговорено...

На початку 90-х колектив був (як коли) 6-8 чоловік - само собою і ціна під такий колектив була відповідна тай самі забави були не 20-30 людей. Зараз зібрати такий колектив і піти працювати на банкет з 15-20 людей - самі прекрасно розумієте. Веду до того, що кількість людей в колективі та людей на забаві деколи йде на перекір одне одному. Є і такі варіанти що самі музиканти (або більша їх кількість) відносяться до близьких знайомих чи рідні і як кажуть працююють за голобці на весіллі чи банкеті (таке також присутнє і дуже часто). А Загалом як карта ляже (ваш колектив і більше нікого, та можна без сакса, скрипки і т.п. щоб менша ціна) і який клієнт підійде(багатий, крутий, бідніший, простий, рідня. колега і т.п.)...Так було завжди і так буде....Та таке, як пропонують "Булавку в кабель до колонки". то скажу таке - про ЦЕ ніколи у житті і не думав та й не раджу комусь думати і тим більше ТАКЕ зробити: І не копати яму комусь бо самому можна в неї попасти..А що сказати з приводу ціни за роботу для музик то по слухам, кого б не спитав, в середньому всі притримуються  (це в $ на одного) від 80  до 100 ... В гривнях, само собою, ціни крутяться в середньому біля  більше-менше 2 000 грн. на одного музиканта. ЗА ЦИХ ЖЕ САМИХ ДИДЖЕЇВ СКАЗАТИ НІЧОГО НЕ МОЖУ - ЇХ НЕ ЗНАЮ ТАЙ НЕ СПІЛКУЮСЬ З ТАКИМИ . ПОВТОРЮСЬ ЩЕ РАЗ - ЦІНИ ЦЕ ПО СЛУХАМ!!!

Щось я не розумію про що точиться розмова. Величина гонорарів відома: http://girko.net/lviv/muzykanty/ і її перевіряється телефонним дзвінком.

Всі закиди на кшлалт "хто такі гроші заплатить" це все несерйозно, бо такой платять. Заходите на сторінки дорожчих гуртів в соцмережах і бачите фотозвіти з замовлень (бо це PR ).

Хлопаки, або шукайте роботу іншу, або вчіться грати по-справжньому, ера караокерів потроху відходить.

"Yulianovich": написали Ви добре та багато є таких, що не хочуть давати ні свої фото ні відео звіти і повірте працюють не гірше тих, хто ці звіти подав. Думаю що світ клином не зійшовся тільки на тих, хто себе прорекламував. З нами, наприклад, працював трубач. Та вже декілька років він виїзджає за кордон бо найшов там роботу - само собою і ціна наша пішла вниз. Шкода що нема труби, та другого просто не хочемо. Тоді і йде приблизно така ціна на 1-го музиканта, про яку описано вище. Більш не маю що сказати.

 

Vasia Dacen, не збираюсь нікого ні в чому переконувати.  Вже не одні збиралися, пробували, грали, а замовлень нема..., бо не займались просуванням своїх послуг, не піарились. В прізвищах не буду, бо це неетично. За плейбечні гурти не знаю, може хто й має замовлення на рівні міста-села-району, але жива музика без реклами в неті не вигребе аж ніяк. Всі замовлення переважно йдуть з мережі, такий час. І ніхто не буде платити 1-2-2,5 кілобакси виконавцям які не маєть ні відео, ні сторінки в неті. Ви не згідні?))) Панове гра на весіллі, це в першу чергу, бізнес, бо працюєте за винагороду. А в бізнесі має бути завжди сучасний підхід, то і буде результат. Вкладати потрібно час, кошти в засоби виробництва (обладнання/інструменти), займатись просуванням своїх послуг, моніторити ринок, нові віяння, стан справ у конкурентів і т.д. Не живіть в роботі в минулому столітті.

Юліанович бачив  по тамтіс ссилці що ви раніше давали що місяць назад наприклад музиканти брали від пяти тис гр-а пару днів назад вже пише від 1500 -3000.Напевно це тому що цей рік високосний скинули ціну думаю і нема заказів.Думаю вцьому гоці всі  поскидають ціни до мінімуму .І небуде 200 -300 баксів а 2000-3000 гр.А за день народження 1200 гр будуть брати.І дуже багато розпадеться гуртів через ті ціни.Залишуться тільки ноотбучники і ті музиканти які працюють ради задоволення а не грошей  .Дуже багато музикантів перейшли грати похорона а не весілля.Це я про села і малесенькі  районі центри.

Jd, ті що скинули ціну, робили вірно, значить їхні послуги так і вартують. Високосний рік тут ні до чого, просто кількість бажаючих поспівати під фонограму значно перевищує кількість весіль. Я про це попереджав ще кілька років тому, в старих темах все зафіксовано))).

Передзвоніть по телефонах,  де цінники стартують від 25 000 грн. і спитайте за скільки вони готові виступити на забаві.  P.S. На сезон 2016р. наш гурт величину гонорару збільшив на 25%, порівняно з минулим.

А переконувати і нікого не треба - своя голова на плечах має бути. Переважно коли не чули, не бачили і не обговорювали хоть би по рідні де їх чули, а посилалась тільки на рекламу, то можуть взяти "кота у мішку".  Нажаль знаю такий випадок. Взяли одних через інтернет, назву також не буду назвати з етичних міркувань. Приїхали: ні звуку, ні голосу, одна назва і костюми. Відговорка була проста: та ми вже як 3-и місяці розлетілись а то свіжі і нові. А завдаток був даний 4-и місяці. Висновок: клієнтові не сказали і не попередили що розлетілись і набрались нові (хоть в рекламі сподобався голос дівчинки, якої потім і не було) та бабло зрубати захотілось...... Ми прямо говорили коли трубач пішов: поїхав на заробітки і не буде.... Декілька клієнтів загубили бо хотіли його на забаві. Ну той ми не перечили і не шукали трубача щоб взяти клієнта до себе.  Так що палка з двох кінців: тут краще раз послухай, придивись і поговори ніж подивись рекламу, заплати а потім чухай потилицю. Світ великий і недобросовісні такі теж попадаються. Ви не згідні???

З повагою до всіх.

Vasia Dacen, по схожій логіці і в інтернет-магазинах теж небезпечно купляти без обговорення з рідними. Мало чого ті магазини там наобіцяють і гарних малюночків напоказують...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти