Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » ЦІКАВО? ДОЛЛАР ВИРІЗ В ДВІЧІ І ЦІНИ.ПИТАННЯ СКІЛЬКИ МУЗИКАНТИ БЕРУТЬ ТЕПЕР ЗА ВЕСІЛЛЯ.
ЦІКАВО? ДОЛЛАР ВИРІЗ В ДВІЧІ І ЦІНИ.ПИТАННЯ СКІЛЬКИ МУЗИКАНТИ БЕРУТЬ ТЕПЕР ЗА ВЕСІЛЛЯ.

Високосний  рік  не  високосний,в  нас  на  зиму  того  року  було  пьять  весіль.а  в  цьому  сім.Про  цінову  політику  особлива  думка.Зимою  держали  ціну  як  і  літом  минулого  року  4000-4500.\це  музика  і  тамада  разом.Працюю  разом  з  дружиною.\На  цей  сезон берем \не  ставимо\а  берем  5000-5500  + транспорт  +  гра  біля  дому\500гр.\Але  не  про  те  хочу  сказати.роботи  багато.Коли  взнаю  ціну  в  колег  то  дивуюсь  від  2500  до  4200.І  це  при  тому  що  весіль  не  мають.Говорять що  мають  по  три,  два  весілля,не  хочуть  люди  більше  платити.тому  і  скидають  ціну.До  мене  позвонили  не  давно  молодята,які  замовили  нас  на  літо.Вони  шукали  фотографа  і  уявляєте  знайшли .за  350  долярів.То  по  курсу  9305!!! То  люди  платять  нормально!Тому  що  що  фото  і  відео  всі  підняли  ціну  разом.Деякі  хлопаки  знімають  навіть  по  1000  долярів\перевірено\На  жаль  посеред  музикантів  \яких  зосталося  дуже  мало,в  основному  компьютер\домовитись  за  ціну  не  можливо.Коли  збираються .то  всі  на словах  грають  за  1000  долярів.а  на  справді  грають,  ведуть.  щей  самі  приїзжають.  за  копійки.

Yulianovich: "по схожій логіці і в інтернет-магазинах теж небезпечно купляти без обговорення з рідними. Мало чого ті магазини там наобіцяють і гарних малюночків напоказують.." - коментар не по темі, обговоренню не підлягає. У цій темі я свою думку висказав, приклад навів - повторюватись немає сенсу.

VANOLABYX  Я не маю нічого проти того скільки хто бере, але Ви б віддали 1000 долярів як би Вам треба було ?  Просити можна і 1000 і 2000дол, але  більшість заказчиків і 2000-3000гр не згодні платити бо не мають, але кожна звичайна людина теж хоче одягнути весільну сукню  і тому багато замовляють  дискотеку ,а музиканти ждуть багатого клієнта та сидять без діла. І не вірю я, що багато роботи в тих які валять ціну та говорять,що мають багато роботи.

Довелося одного разу почути фантастичну фразу: "беремо 500 баксів, але в гривнях і по курсу 8 за долар". Тобто при сьогоднішньому курсі 26 - це приблизно 150 доларів. То, коли чую 1000 чи більше доларів - задумуюсь... Ми ж музиканти. Говорити  - не мішки носити.

Василь, ті котрі "валять ціну"  платять за оренду обладнання 250-400$. Крім того, в більшості, є професійними музикантами (справжніми, а не з дипломом у шухляді). І ніхто "не просить" ні в кого. Це ціна їхніх послуг і тільки. От і надавайте послуги "більшості", чого всім так виїдають очі ці більші цифри, не знаю.

Панове, відходьте від совдепівської вирівнялівки і буде вам щастя. Ми живемо при капіталізмі (так, поки що дрімучому і напівдикому). Є категорія замовників які мають можливість і хочуть замовити якісні (дорогі) послуги. І тисячні гонорари, це не тільки на музику, а й на фотографа, відеографа, ведучого, артистів. Там цифри теж відповідні. В сумі музиканти на чисто по часі виступають переважно не більше двох годин (деколи й менше).  Апаратури не носять, прийшов запхав в гітару кабель, барабанер повісив свої тарелі, клавішник поставив свій синт. Все. Але вони до того довго йшли і щось робили.

Roma Good, а що так під сумнів ставите величини гонорарів? Передзвоніть, для самозаспокоєння, перепитайте ціну. Те що по дорогах їздять дорогі авта, міста пообростали дорогими віллами, купа елітних магазинів це ніби норма.  А от музика "має бути недорога"?

Є дорогі музиканти є дешеві, є ті що хваляться що дорогі а грають за копійки...нема про що сперичатись.....З моє точки зору і відносно того що я передивився і переслухав...Переважна більшість музичних формацї досить таки адекватно оцінює свої сили і ставить адекватну ціну за свої послуги...хто вартує 200 баксів грає за 200, хто 1000 відповідно за тисячу...Так і має бути, це ринок...елітні колективи для еліти...середні для середнього класу..."бідні" для малозаможних.

     Інша річ що ціна має відповідати рівню надаваних послуг,тоді ІМХО будуть закази , буде робота...Якщо колектив немає роботи ,причина не в бідних клієнтах, ІМХО а в самому колективі...значить настав час замислитись а що не так...Я за свою невеличку карєру пропрацював в декількох колективах хороших дорогих і в посередніх дешевих...люблю просто музику))))) Так от випадок з мого реального життя...подзвонив замовник до мого напарника з дешевого коликтиву,поговорили спитав за ціну,подумав і відмовився, зіславишись на те що дуже дорого..( 200 долярів), потім в результаті цей ' же клієнт замовив мій інший колектив за 400 американських рублів))) ось такі пироги... а сам він був звичайний трудяга ,будівельник...не все значить вирішує дешевизна)))))

   П.С. Дуже прикро що зарас наплодилось досить помітне число колективів які взагалі нічого не вартують...

Особисто в мене за вечір, приблизно з 22:00 до 03:00 виходить чистими від 800 до 1200 - то є дискотека. Від мене хочуть діджейську музику і відсотків 20, не більше, живого співу: = "Василина", ТІК, Дзідзьо, штук 5 мєдлячків. Працюю на таких заходах сам. То ж задоволений бо коли в тиждень 2-3 дискотеки, то за місяць не погано виходить. Поки що ціни піднімати не буду. А от за весілля то ціни піднімаємо. Працюємо двох. Раніше грали за 2500, зараз підняли ціну до 3500. Весілля десь так від 14:00 до 02:00, +-1 година. По логіці, відносно долара, то раніше була ціна 200 зелених (2500 гр.) то зараз в гривнях потрібно було б брати 5000. Та тільки ж хто заплатить, а коли і заплатять то дай Господи сили, терпіння, витримати того замовника бо він тоді вже хоче щоб ще і ледь стрептиз не танцювали бо ж він "БАБЛО ЗАПЛАТИВ". То краще і візьму менше, зате відпрацюю спокійно. Ну якось так, або приблизно так.

зато зуби лікувати було 200грн а стало 2000грн і треба нікуди не дінешся, на базар піти - те саме. Потім той самий стоматолог йде на забаву чи той торгаш і вийомахується. Нормально. Я тобі скопав один день город, а ти мені копай два дні. Крутняк. Ну ж самі й виноваті. От якби мені хто подарував інструмент яким я заробляю, я б скинув ціну.

В принципі Ігор Юліанович, вище, усе виклав ідеально, нічого й додати... Але додам від себе одну ремарку, Кожний як може так і заробляє свою копійчину у нелегкий час. Що до нашого гурту - ми, трішки більше року як покинули "насиджене" місце у ресторані якому працювали 13 років. Мені знайомі, дуже добре, ці так звані дискотеки до 03.00, піятика, ненормативна лексика, рагульство, бидлотство, літаючі-перевертаючі сателіти по залу і т д... Прийшов напевне цей час що ми зрозуміли що треба вийти на інший рівень надання музичних послуг. І Ви знаєте шановні колеги, не жартую, щиро кажу що все що не робиться - робиться до кращого! Минув рік і я ні разу не пожалкував за цим радикальним вчинком "втечі" з кабака! Жалкую лише за одним, навіщо ми там промарнували яу мінімум 5-7 років дорогоцінного часу. Але це все лірика! Краще пізно ніж ніколи! Зараз надаємо послуги (не дешево, як для цих цін які озвучені у цій вітці форуму), але маємо свого клієнта, який цінує наші виступи і оплачує недешеві наші послуги! А це, найголовніше, як на мою скромну думку. Нікого не збираюся повчати, адже у кожного своя думка і свій "проданий товар". Усім бажаю щоб Ваша праця оцінювалася належним чином і приносила Вам насолоду.

 Якби всі платили податок тодіб небрали 1000 гр а трималися однієї ціни діджей 2000 гр а музиканти 6000 гр.І жалко що нема контролю такого як раньше було взяв на сто гр меньше після другого стола вже немаєш чим грати чи на чому . Непереживайте скоро будем платити за кожну пісню автору що співаєм по 10 гр і тоді всі піднімуть ціну.Я вже бачив щось таке по новинах що  та як її що дикі танці кричить щось подібне говорила-грає пісня в кафе наприклад заклад мусить заплатити їй.Як Юліанович говорив халяви вже небуде .Я добре ці слова запамятав так і воно вийшло . Пісні є нові но ми їх непочуєм.Хочеш почути плати денюжку.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти