Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » ЦІКАВО? ДОЛЛАР ВИРІЗ В ДВІЧІ І ЦІНИ.ПИТАННЯ СКІЛЬКИ МУЗИКАНТИ БЕРУТЬ ТЕПЕР ЗА ВЕСІЛЛЯ.
ЦІКАВО? ДОЛЛАР ВИРІЗ В ДВІЧІ І ЦІНИ.ПИТАННЯ СКІЛЬКИ МУЗИКАНТИ БЕРУТЬ ТЕПЕР ЗА ВЕСІЛЛЯ.

Мабудь ще додам. 

Ціни також багато залежать від регіону, та що там регіону, вони залежать навідь від району. От я в своєму районі то коли 800 заплатили за дискотеку в клубі - оооо, файно заробив, а коли їду в сусідній район, то це погано заплатили, народу було мало, завклуб зажав і собі забагато вділив, бо там нормально рахується 1000-1200 за тих фактично 4.5 годин роботи. А був в мене якось випадок, що я кинув рекламу в інтернет, ще спочатку, коли тільки починав і не мав свого клієнта. Зателефонували зі Львова. То вже на той час, для них 4000 за весілля було практично не багато, а в нас, в той же час, навідь "круті" музиканти, що грали вживу та ще й добре розкручені могли одержувати не більше 3000. Помітив, що чим ближче до кордону з Польщею, тим більші ціни. Люди багатші чи що? Там навідь "на чай" можна до 300 запросто одержати, а в нас як кине 10 гривень то то вже капєц як він багато заплатив і за такі бач гроші ти маєш йомо "до землі поклонитись". Був один випадок (шкода що лише раз), коли за три пісні одержав 1000 гривень. Прийшов чоловік, мокрий від поту як щойно з лазні, (так гуляв), замовив пісню "Ірина Федишин "Гітара"", якщо память не зраджує, потім ще раз попросив повторити, хвинил через трошки і ще раз. Ну я стерпів, виконав. І не пошкодував. Прийшов мужик, - Ну, думаю, зараз і 4-й раз заказуватиме. Ні, підійшов і так хвацько дві купюри по 500 пац на пульт зі словами "На, будеш мати, файно граєш". Зриємно звісно було )))) Але то все було в іншому районі, суміжному з кордоном. Тож ціни залежать ще і від того де граєш (область, район).

Почитав коментарі і на мою думку в усіх є своя правда і свої реалії,і хочу сказати що наша праця відноситься до категорії "розваг"  і нажаль в скрутний час люди відмовляють собі в цьому,коли щось болить ,чи зуб чи ще якісь проблеми в першу чергу лікуємось незважаючи ні на що,і також їсти хочеться завжди отож біжимо чи на базар чи в магазин і дивлячись на ціни також купуємо продукти.Даний тяжкий час треба просто пережити.

 Правда - що правда.....

Взяв творчу перерву...життєві обставини...але чим більше читаю про ті злидні задумуюсь..а чи варто вертатись в ту бідосю?)))))

Може веселіше буде десь в центрі  на гітарці "шкробати" веселити перехожих....сьогодні гуляв біля ратуші з дітьми...дивився вуличним музикантам так нічо в капелюх кидають...явно не менше чим музикантам віддалених районів за весілля платять і мозги ніхто не клепче))))

Не " клепчут мозок", бо ноута не ма - то ж не має кому клепати.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти