Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустична система з якісним звучанням і високою потужністю
Акустична система з якісним звучанням і високою потужністю
А що скажете щодо RCF NX 45-a, реально розглядаю можливість придбання, але чи варто?

Залежно що очікуєте. 

Не топ рівень, але цілком пристойно на ті гроші

Тут не погоджусь, Yamaha DSR115  - колонка збалансована, звук так собі. 

Підніму тему. Отже, купив я собі RCF NX 45A, відігравши на нах дві забави - продав! При першому їх включені зрозумів не мій звук, та й звук з них ніби не ллється, коли стоїш біля них, то тиск чималий, відійдеш від них на пару метрів, тиск пропадає! Також не сподобалось, як драйвер відтворює викокі частоти, нечути багато нюансів в музиці,  та й звук є ніби був спотвореним (прикрашеним). Хоча, якщо говорити вцілому, то звук був збалансованим, середні частоти на вокалі звучали в достатній кількості і чисто!  Зараз розглядаю варіант FBT ProMaxX 114a, підкуплює легша ваша та й те що на драйвер стоїть підсилювач класу H / AB, що для відтворення  високих частот краще, ніж клас D. Ще варіант в дереві Park Audio T141-P, оскільки маю сабвуфер Park Audio NX6118-P. В кого які ще думки, на що звернути увагу???

А хто що скаже про RCF 525a?

Вони з цього всього найлегші і найкомпактніші.?

Маю такі на одиночні заміни в кабак.

В звучанні нема бруду.Не прикрашають звук.Деталізація на висоті.Звучать правильно.Не пара 715-м.

Дешеві...

Візьміть собі RCF HD32A  і буде Вам повне щастя.

Ну на мою думку HD крикливі так як і всі теперішні RCF. Якщо з Rcf то тільки старіші моделі бо вони більш збалансовані і не такі крикуни а ще краще FBT починаючи від промакса але також старші моделі 14а а дальше мітус, хімакс і ще багато варіантів тай це далеко є купа хорошіих фірм

Думаю перед тим як купляти Вам потрібно трохи проїхатись по Україні тай прослухати кільканадцять апаратів щоб підібрати собі щось під свій смак,

Тай  візьміть до уваги те що пишуть не завжди правда, До прикладу я мав FBT ProMaxX 14A і придбав FBT HiMaxX 40a то хлопці не повірите але Хімакс двнадцятка вставила промакса чотирнадцятку на ура по всьому. Так на раз два. Так що апарат треба слухати, але кожному своє. Так що всім вдалих продажей та покупок.

Роман Ремінський: для початку варто вказувати який пульт буде в сетапі, процесор якщо потрібно. Ви писали про RCF NX 45A що не ллється звук і що пропадає тиск коли відходите трішки дальше. Можливо все це через не правильно поставлені системи або не правильно настройка пульта, ви не думали про це? Також почитав все те що писали вище то я теж радив би RCF TT, так вони важкі як і по ціні так і по вазі але з рідними сабами і правильним процесингом кращого комплекту нема чого шукати. Ну хіба що брати щось вже вищої категорії тобто d&b;, Meyer sound та інші.

Щодо крикливості HD 32A . Маю такі колонки і власне її я не почув, можливо про них будуть висловлюватись власники, які найкраще протягом певного часу їх вивчили ?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти