Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустична система з якісним звучанням і високою потужністю
Акустична система з якісним звучанням і високою потужністю

Що до крикливосці HD то можем зрівняти з FBT і потім ділитись враженнями. 

Якщо зрівнювати то декілька систем а не дві. Є безліч інших акустичних систем в цій ціновій категорії як теж достойно звучать. Щодо крикливості то я думаю що це можна виправити процесором або еквалайзером в кого що є. Кожна акустика звучить по своєму і треба тільки слухати і вибирати то що більше подобається. Доречі наші співвітчизники теж виготовляють хорошу акустику для прикладу REC, MAG AUDIO, PARK AUDIO. Досить хороша альтернатива іноземним брендам. Вище бачив обговорювали ціну Mag. Ціни так високі оскільки в багатьох системах використовують підсилення топової в світі фірми Powersoft.

Автору теми скажу, що зараз не має колонок , які можна використовувати без сабів.

FBT ProMaxX 14 - без саба діла не буде.

Всі колонки з "конским" драйвером я б відкинув зразу (HD 32A  і інші кричалки).

Якщо каса є, SRX 835 пробуватb

Послухати ZX5, там стоїть сабовий динамік.

Все одно з часом виникне потреба купівлі сабів. Це питання часу оскільки хоч би які були колонки вони не відтворять діапазон частот що є в сабах
Ну звичайно що з сабом це уже інша пісня. Я маю Fbt himaXx 40a і один сабік Fbt HimaXx 100sa. Цей комплект просто суперовий. Вистачає з головою.
Пане Іване ці колонки для своїх потреб досить достойно звучать, але якщо автору теми не підійшли Rcf hd то fbt немає чого пропонувати оскільки Rcf hd на порядок вище ніж ті колонки що ви назвали. Багато хто в турах більше використовує Rcf hd. Вище бачив обговорювали що Jbl srx альтернатива Rcf tt. Як на мене це дуже дивно оскільки чув ці всі системи, і як на мене то Jbl srx альтернатива rcf hd, і багато хто з цим погоджуються.
Вибачаюсь помилився rcf nx а не hd

Шановні знатоки не власники HD32A зробіть ласку не пишіть про акустику яку не знаєте досконало ,свої колонки які продаєте вже довший час успішно продайте . Зайдіть на сайти де професійні звукачі пишуть про акустику з різних країн і різними мовами.Успіхів.

Так Андрій я з Вами згідний. Я просто сказав що ось такого комплекту від FBT HimaXx для наших потреб вистачає з головою. Тобто озвучити весілля чи любі забави спокійно без проблем. Навть було діло на дворі то прозвучало пристойно і по звучанню Тай по мощі. На даний час є багато компактних комплектів різних фірм. Потрібно знати що людина хоче. У кожного з нас погляди Тай смаки інші
Пане Іване ви дуже правильно написали: "Потрібно знати що людина хоче. У кожного свої погляди і смаки" Шановний zbpisni я хоч не власник hd 32a але в свої роки вже встиг попрацювати на багатьох топових системах і я знаю що я пишу. То що ви пишете що потрібно заходити на сайти то не правильно оскільки акустику треба слухати. І ще раз процитую пана Івана: "Потрібно знати що людина хоче." Всім здоров'я))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти