Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустична система з якісним звучанням і високою потужністю
Акустична система з якісним звучанням і високою потужністю

Не розумію, що робить HD 32 в темі "лабання без саба", де стоїть 12 динамік з катушкою 2.5. 

До прикладу я мав FBT ProMaxX 14A і придбав FBT HiMaxX 40a то хлопці не повірите але Хімакс двнадцятка вставила промакса чотирнадцятку на ура по всьому

А що там порівнювати, це колонка вище класом.   Не бачу змісту в такому порівнянні.

Завжди порівнюю навіть так чисто для себе, Дуже мене вразив саб FBT HimaXx 100sa. Я думав що з FBT promaXx 15sa з цим Хімаксом будуть грати десь на рівні бо у промаксі заявлено 1200 ват і 136 децебел у піку а у Хімаксі 900ват і 139 децебел, Звичайно що промакс пятнадцятка а хімакс вісімнадцятка але обидва вони ідуть від 38 герц що це добре бо для залів вони саме то. Не загуджують, Так що я думав що пропорціно розкладено, Ну плюс мінус, А тут коли підключив і зрівняв то просто офігів, Промакс перед Хімаксом прото як би не грав, Так що хлопці завжди є щось краще, І звичано за які гроші і чи воно цього варте бо людям пофіг на чому ти граєш хоч на дровах аби було незабутнє весіллячко, Всім хорошого настрою та вдалих вихідних.

Зкажу коротко.Тут звісно кожному своє і найкраще це тільки в процесі роботи і порівняння тому дописи на форумах це добре,але вуха це діло точніше

і свій час переграв я тих Rcf-ів і dynacord-ів до часу зустрічі з  Meyer Sound,Labgruppen,Matrix,Bell,Camco,Epsilon,Eclipse і ще іншого преміум класу..,тому мій висновок є такий,що для залу має бути одне на вулицю зовсім інше !

Усім здоров'я головне бажаю!

Завжди порівнюю навіть так чисто для себе, Дуже мене вразив саб FBT HimaXx 100sa. Я думав що з FBT promaXx 15sa з цим Хімаксом будуть грати десь на рівні бо у промаксі заявлено 1200 ват і 136 децебел у піку а у Хімаксі 900ват і 139 децебел, Звичайно що промакс пятнадцятка а хімакс вісімнадцятка але обидва вони ідуть від 38 герц що це добре бо для залів вони саме то. Не загуджують, Так що я думав що пропорціно розкладено, Ну плюс мінус, А тут коли підключив і зрівняв то просто офігів, Промакс перед Хімаксом прото як би не грав

п.Іван , в активних колонках вказується мощність підсилювача, а не динаміка. Те що ви дивитесь на "1200" в піку" , то ви дивитесь на мощність підсилювача.

2) FBT HimaXx 100sa   -  усілок 900 Ват,    FBT promaXx 15sa  - 800 Ват.   

3)  FBT HimaXx 100sa   - тиск 139 заявлений,  FBT promaXx 15sa  -  136.

По цих параметрах вже можна сказати, що HimaXx , буде грати набагато голосніше, на відсотків 20% так точно.

4)  Про 38 герц .    Тут також собака зарита, що даний параметр вказаний при - 6 Дб.  Класний маркетинговий хіт, для тих хто не розуміє. Зразу Вам приклад:якщо я напишу на спідометрі свого автомобіля, що він їде 1000 км за годину. Всі скажуть брехня. Насправді правда, якщо буде вказана умова, при якій це можна досягнути, наприклад, авто потрібно викинути з літака, який буде летіти на висоті 10 км.

Взагалі краще гучність вимірювати не у ватах а у децибелах))) А також звертати увагу на чутливість динаміка і тоді вже вираховувати SPL що не є таким складним,саме так зможете отримати реальні цифри а не ті що заявляє виробник. Таке відчуття що при виготовленні акустики вони заміряють десь біля реактивного літака)))

QSC KW 153 буде оптимальним варіантом від 33 гц. грає.

Сабів не потрібно. Дивно, що ніхто не зауважив...Запрошую на прослуховування...

 Presto  Шо  ти там зауважив ...!?  В нас люди 15 років назад на них "бідували"  - і всі посплавляли .З рідними сабами 18" і то не айс. А гДє замЄри, парамЭтри ,як люблили деякі тут спєци повимахуватись???  ти хоть знаєш ,попросту, які там динаміки і модуль стоять ? не получіТса втюхати - але ти правильно робиш пробуй ы дальше виставляти на польському OLX.

 А основний ценний  параметр 153-х , який обожнюють тут всі музики ()  - це добрих пів-центнера вєсу

Пане Миколою ви трішки не праві. Чув теж ті колонки, мені сподобались якісно і потужно, але їхня ціна? Чесно кажучи щось за таку акустику дороговато. Ну і так їхня вага теж не дуже радує, але фірма дає досить хорошу гарантію на компоненти.

Andrew Timochko   та-а-а -к-с хорошо ... ше давай !!!ше давай !!!  ага ...а тепер повєщай нам трохи про мейєр з майєром, істерн,ельку, дУбоікси ...тилько не забуТь сказати нА якім  каналІ то всьо показували... слухай  а, ти вже ту троха штатний піз.......є-є пісатЕль? на ставці чи як

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти