Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустична система з якісним звучанням і високою потужністю
Акустична система з якісним звучанням і високою потужністю
Що буде краще для співу під мінусовки на банкетах, весіллях, днях народження і т.д. Якість звуку на першому місці, тиск - на другому (але враховувати треба), вага і компактність вітаються. Робота передбачається без сабу, тому колонки на 15 дюймових  динаміках !!!  

 

Варіанти в дереві: JBL SRX815P,    Electro Voice ETX-15P,   Yamaha DSR115,   dB Technologies Sigma S 115,   MAG NX 15,   Park Audio T141-P  

 

Варіанти в пластику: Electro Voice ZXA5-90B,   RCF ART 745-A Mk4,     dB Technologies OPERA UNICA 15,    RCF ART 735-A MK4

 

Ще варіант: Dynacord D 15-3 + наприклад з Dynacord PowerMate 600-3

 

  Ваш варіант ... ???

RCF TT25A,  RCF NX 45A

 

Як на мене то в дереві JBL SRX815p буде з цих всіх вище перераховний самий кращий варіант , але це моя бачення , але для більших залів щоб була давка треба саби полюбому , якщо дивитиь в пластику  то можна і RCF  але зновж таки для великих залів треба саб , це особсто моя думка 

У вказаних вами варіантах насправді вартий уваги тільки JBL SRX815p, решту значно гірше

По якості звучання беззаперечний лідер RCF TT

  • pete fedyshyn, чому у вас така думка щодо цих колонок, ви десь їх чули,порівнювали, чи можливо маєте в наявності, хотілося б детальніше ...   
  • На RCF TT25A  просто космічна ціна, бувші у використанні вийдуть як JBL SRX815P. Їх навіть не всі магазини виставляють у продаж, а брати вживані якось не хочеться, хто зна в якому вони можуть бути стані!       
   
  • Щодо RCF NX 45A то десь читав, що це ж ті самі RCF ART 745-A, тільки в дереві, але з форумів склалася думка, що в них драйвер забиває нч динамік, дуже крикливі! 
Подивіться в сторону фірм Montarbo та FBT. Це Італія і звучать дуже класно. Запихають за пазуху всі фірми які Ви перечислили.

pete fedyshyn, чому у вас така думка щодо цих колонок, ви десь їх чули,порівнювали, чи можливо маєте в наявності, хотілося б детальніше

Дещо було, дещо чув і порівнював (практично все крім ETX, але бачу на яких компонентах реалізована)

Я ж не наполягаю, я так вважаю))

Подивіться в сторону фірм Montarbo та FBT. Це Італія і звучать дуже класно. Запихають за пазуху всі фірми які Ви перечислили

А чим вони кращі? Не заперечую, цілком серйозні виробники. Але не кращі і не гірші за EV,  RCF,  JBL.

У всіх є ширпотреб і серйозна акустика.

Не фірму треба вибирати, а конкретну модель!

 

 

На RCF TT25A  просто космічна ціна

Як думаєте, чому? 

Ну це треба почути, Я до прикладу  мав і чув і Montarbo тай FBT. І різних моделей також, До того мав і Рцф і Електровойси,Дінакорд,Zeck і ще багато різних типів колонок, 

Повірте ці фірми звучать краще як що навіть і бюджетна серія.

До прикладу Рцф тт-25 мене аж ніяк не вразив. Дуже завишена потужність але звучать не погано. Але то можна говорити так про любі колонки. Є плюси і мінуси.

Людина назвала дуже багато різних фірм колонок. Ми тут собі обговорюєм але вибирати все одно прийдеться йому.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти