Скрябін Та Могилевська Наталка
Вільний птах
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
Текст пісні:
Серед гір, там, де віє буревій,
Вільний птах кохану там шукав.
Серед гір, у ніч та люту заметіль,
Де ти є? Озвися! Він чекав...
А вона мовчала, бо ображена
На нього, чомусь, вона була.
І хто знав у чім була його вина,
Ой, чи то є, ой, чи то так, правда одна...
Серед гір зійшло зорею в небесах,
Крізь туман невиплаканих сліз
Він летів до неї, мов додому птах,
І любов їй у долонях ніс.
Він літав, а сил вже майже не було,
А була лютая зима.
Та й згадав він твоїх очей тепло,
Ой, чи то є, ой, чи то так, знаєш сама...
Серед гір, там, де віє буревій,
Вільний птах кохану там шукав...
Серед гір, лиш тільки стихла заметіль,
За своє кохання крила склав...
А вона хтіла вибачить йому,
А вона не змогла.
І хто знав у чім була його вина,
Ой, чи то є, ой, чи то так, плаче вона...
Ой, чи то є, ой, чи то так, плаче вона...
Коментарі:
Могилевську чув, а щоб із Скрябіним - ні. Де можна почути такий плюс?
ага
в Америці !!!
Дякую! кльова пісенька
Є вже на сайті.










Останні коментарі
dysico1975: дякую
byrma-nester: Братику Супер!
Justas_Lion : Супер! Дякую!
Peet Калуцький: https://www.youtube.com/watch?v=6PiRl5_4bZc
shavintoly: Дякую Олександру Коломійцю за роботу!!! Удачі.
Peet Калуцький: Пане Андрію і від мене вам величезна подяка.Маю надію,що це той випадок,коли пророблена робота приносить задоволення).
VNikitin: Дякую!
V07a01lera: Дякую !!!
Андрій Успішний: Так, ну.. майже завершив. 25 лютого здається почали оптимізацію інтерфейсу. Сьогодні 16 березня. Думав буде довше, але якось легко пішло все, при тім, що після основної роботи. Не знаю як вам, а мені дуже подобається мобільна версія. Звісно можем ще поправляти, доробляти, переробляти. Час знайдеться. Зараз маю переклютись на тиждень на інший проект.
V07a01lera: Дякую !!!
Mishalylyk: Розкажи мені матусю казку, Давню-давню, що забули люди. Про любов, красу, добро і ласку І нехай у ній поганого не буде. Хай усі завжди живуть щасливо, Посміхаються дорослі й діти, Кожен день дарує людям диво, І у райдужний вінок сплетуться квіти. Приспів Матусина казка, матусине слово Дива незвичайні, немов чарівні. Матусина ласка нам знову і знову Дарує надію тобі і мені. Матусина казка, матусине диво Матусині очі мов небо ясні, Матусине серце так ніжно й щасливо Шепоче нам казку тобі і мені. 2к. Розкажи мені матусю казку, Давню-давню, щоб згадали люди. Про любов, красу, добро і ласку І нехай її ніхто вже не буде. Хай весною розквіта калина, Ранок росами усе вмиває, У любові хай живе родина, А Господь усіх завжди благословляє. Приспів Програш Хай весною розквіта калина, Ранок росами усе вмиває, У любові хай живе родина, А Господь усіх завжди благословляє.
boss1973: Дякую за мінус !!
sa1957: Дякую!
bakwy : Дякую!
Олександр Єрмолов: Дякую!
Олександр Єрмолов: Дякую!
Павло Салганюк: Дякую!
Radislav: Дякую Вам!
Radislav: Дякую!
Radislav: Дякую Вам!
olegantonenko: Дякую!
olegantonenko: Щиро дякую!
olegantonenko: Дякую!
vrcnwt: А чи є така можливість, щоб Хливнюк співав у другому і третьому приспіві (2:27-3:03 і 3:29-4:11)? Залишити його голос, бо не гарно звучить, коли намагаєшся встигнути за двох. Хіба що в дуеті співати????
shynrilama: Дякую!!!
Віктор Гайдамащук: Дякую!
Віктор Гайдамащук: Дякую!
Eugene27: Дякую!!!
Yascur_22: Щиро дякую
Eugene27: Дякую!!!