Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Пропоную змінити чи доповнити.
Пропоную змінити чи доповнити.

оу...дякую
 

Пропоную змінити назву розділу "Відгуки про інструмент" на "Музичні інструменти та звукове обладнання". Підзаголовок мабудь вже і непотрібний. Розділ "Мікрофони" ліквідувати, а теми перенести в "Музичні інструменти та звукове обладнання". Розділ "Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою" теж ліквідувати, теми перенести туди ж.  Розділ "Питання пов'язані з міді апаратами" ліквідувати, теми перенести. Було б добре зробити в цьому розділі підрозділи. Хоча, беручи до уваги інтенсивність створювання тем і їх відносно неактивне обговорювання, може все бути і в одному розділі. Я розумію що мені легко говорити про таку реорганізацію, але щоб форум мав більш "доросліший вигляд", на мою скромну думку, це вартує зробити. А яка думка адміністрації?

На форумі процвітає офтоп. Це не є добре. Іноді шкода чистити, бо обговорення цікаве, іноді користувачі ображаються за те, що їх "шедеври" видаляються. Тому пропоную: надати можливість модераторам переносити повідомлення в інші теми (так як теми можна переносити в інші розділи).

Добрий вечір. Підкажіть чому не можу завантажити файли. Постійно виводиться інформація "Введіть коректно URL"

Важко сказати, скиньте файл на rmetelsky@gmail.com гляну що там не так.

Цю тему: http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/81/?page=1  пропоную переписати, доповнити і закріпити першою згори в списку тем форуму. Щоб було видно, а то вона загублена посередині тем. Звісно вона повинна бути закритою, а то в такому вигляді як вона зараз є, це повне страхіття. Пишуть всі! Правила порталу зараз ніде не прописані, не регламентовані. Нема навіть куди скерувати порушників для ознайомлення. Та і які вони порушники, як правила не прописані і не сформульовані.

Вивести тему не верх не в компетенції модераторів, то хіба програмісту вручну поправляти, отже це залежить від Романа.

В розділі Куплю/Продам помічено дублі. Пропоную при додаванні оголошення написати повідомлення "Якщо ви вдруге додаєте оголошення прошу видалити попереднє". Спамерам - попередження і бан.

Дублюю тут свій коментар з головної сторінки:

 

З чим згоден на 100%, то з тим, що "Поки ми всі, разом, не навадемо лад в своїй хаті, ніхто за нас це не зробить."
Писав вже про це пару разів в пропозиціях. Суть в чому, щоб кожен користувач міг ДОПОМАГАТИ адмістрації. Побачив паршивенький мінус - тицьнув кнопку "неякісний мінус",
побачив дубль - тицьнув кнопку "дубль" і, можливо, вказав адресу дубля,
побачив москальську пісню - тицьнув кнопку "неформат",
побачив матюк в коментарях - тицьнув кнопку "Хамло"

 

можливо загальну кнопку "Повідомити модератора", чи окремі "Повідомити Назара", "Повідомити Юру", "Повідомити Ростика" - бо ж якщо в темі ніц не писав, то не слідкуєш автоматично що там робиться, а так була б можливість "запросити" модераторів вцілому чи когось конкретного до обговорення
і т.д.

 

Прийшов модератор на сайт, зайшов в розділ скарг, пройшовся - почистив. ПОРЄДОК БУДЕ. Скільки мені вже разів писали "активісти" в лічку, "Юра такий то мінус - то є дубль" і т.д. Не полінились написати, а якщо зробити користувачам можливість так легко допомагати модераторам - впевнений, бажаючих буде ще більше. Звичайно, хтось буде зловживати - тицяти не там де треба, ну так Богу дєкувати маєм можливість банити!

 

А сподіватися що модератори то все самі розгрібуть - марна справа. Пригадую, як випадково побачив через пів року тему "До модераторів" десь заникану і ще вислухав "чо я так пізно побачив". Та не буду я по 3 рази на день переглядати всі форуми, раптом хтось мені шось напише.

Пропоную щоб сторінка "Такого файлу не знайдено." переадресовувала назад на вихідну сторінку. Чи відразу, чи через пару секунд.

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.