Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Пропоную змінити чи доповнити.
Пропоную змінити чи доповнити.

Пропоную створити розділ "Студійне обладнання"

Доброго часу суток. Стикнувся з такою незручністю - коли читаєш на форумі якусь тему, а вона розміщається всього на одній сторінці, коли ще й до того записи великі, щоб повернутися нагору треба використовувавти полоси прокрутки браузера. Це досить незручно і зменшує швидкість навігації. Тому пропоную таке доповнення - промальовувати кнопку "ВГОРУ", коли сторінка перемоталася до низу та шапка сторінки сховалася з екрану. Це збільшує оперативність і думаю багато хто з користувачів оцінить це по достоїнству.

 

P.S. Особливо то нервує, коли з мобілки сиджу на форумі - поки перемотаєш догори, то вже палець болить та плівка на екрані стирається)))))))))))

Shift + Space

Ctrl+Home

Ну на клаві без проблем, а на смарті? Або на планшеті? Все ж я думаю, що над тим можна помізкувати))

І ще було би добре мати можливість видаляти свій останній пост на форумі. Не знаю, чи хтось казав про то... Або може я не знаю як то робиться. Наприклад, я написав повідомлення в тему форуму, подумав і вирішив його прибрати (але останнє з даного моменту часу). Деколи буває коли нет підвисає (а таке буває) повідомленння дублюється, і пасувало би його потерти... А кнопки нема...

повідомленння дублюється, і пасувало би його потерти...

Сам чекаю на таку фічу, бо доводиться самому видаляти)

Знайшов ще один баг - коли в розділі Купівля/Продаж навести курсор на нік користувача, з"являється пункти меню, в якому натиснувши на повідомлення можна відправити месседж в приват даному користувачу. Так от, коли тиснеш "повідомлення" відбувається перехід на форму написання, а в полі Користувач не прописується нік даного користувача. Враховуючи, що нік та логін може бути різним (а я помітив, що відправка відбувається саме на ЛОГІН), то є серйозний недолік - приходиться заходити в профіль користувача, писати звідти повідомлення... Смислу я не бачу тоді в такій менюшці...

Привіт. Пропоную в розділі продам\куплю зробити щоб відображалось більше оголошень на одній сторінці. А то сторінок  ну дуже баагато, а оголошень - тільки починаєш дивитись і вже сторінка закінчилась... І постійно переклацуєш.) Можливо буде краще щоб відображалось оголошень з 50 на одній сторінці.

Можливо складно буде пояснити, та все ж...

прослуховуючи викладені мінусовки, вибираю всіх виконавців (скажімо на букву "Д"), далі відкриваю перелік запропонованих мінусовок виконавця (напр. "Дитячі") (з'являється плей лист) Їх можна прослухати, але, щоб бачити текст, слухати плюсовку  потрібно натиснути на назву пісні і після цього відкривається вся інформація про пісню, вже маємо і текст і плюс....Та захотівши повернутись до плейлиста дитячих пісень ми відразу опиняємось у списку виконавців на букву "Д". Тому знову змушені відшукувати  "Дитячі" і т. д.

Якщо можна виправте, щоб прослухавши пісню і натиснувши крок назад нам відкривався плейлист виконавця, а не перелік виконавців на вказану букву.

Дякую за вашу працю. 

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.