Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Пропоную змінити чи доповнити.
Пропоную змінити чи доповнити.

Про сторінки... Приміром заходжу "Головна сторінка » Список форумів » Відгуки про роботу порталу » Пропоную змінити чи доповнити." і попадаю чомусь не в сьогодні, а у 8 Червня 2009 - не зовсім зручно погодьтесь. І то фактично так по всьогму сайту.

Для Геріки, думаю що вам мадам все таки краще й спокійніше буде займатися вокалом по скільки ви все таки співачка, а не web-майстер. А питання зручності функціонування порталу лишіть для його адміністрації...Дівоча активність то звичайно дуже похвально, але мабуть трішки в іншому. Дуже сподіваюсь що ви все зрозумієте правильно і мене тут не "з'їсте" за мою думку...

Я щось, не до кінця розумію "про сторінки" ???  У мене все "свіже" зверху  на рубриці "куплю продам" Приміром я заходжу в рубрику "куплю продам" - то зразу висвітлюються "свіжозалиті" товари.   У Вас не так ??? На форумі звісно! Так є... Але клацнувши на отанню сторінку - маєш кінець теми.  По моєму це навіть в деякій мірі зручніше томущо зразу висвітлюється тема і головне вимоги "топікстартера"...  ТАк є і на МСК  ру, і на багатьох...

, Так я  ж думала чимось допомогти... поспілкуватись... побалакати з розумними людьми.... а виходить як завжди... , ех ви...

Джеріка, хвоста догри! Все люкс!   Ваші зауваження приймаються...   )))) 

Вважаю що можливість безконечно виправляти свої повідомлення на форумі є невірною. Такого дива нема ніде.  Яка може бути полеміка, чи дискусія на форумі, коли опонент може відмовитись від своїх слівчи кардинально змінити думку?  Було б добрим  автоматичне додавання свіжого повідомлення до вже існуючого, якщо воно стоїть останнім в темі.  Можливість когось цитувати в темі чітко не працює. Постять з цитатами хто як розуміє і вмієтому це виглядає шкарадно і незрозуміло. При вставленні посилання і прописуванні його назви слово має загальний шрифт і ніхто і не здогадається що в ньому "щось" приховано. Доводиться міняти колір слова, а це теж буде у всіх по різномуНема можливості вставити зображення, ролику з YouTube/ Одним словомфорум, незважаючи на вже довгеньке існування, виглядає нелогічним і недоопрацьованим. Не знаю хто розробляв цей інтерфейс, але було вже краще взяти готовий "такий як у всіх", ніж творити щось не зовсім придатне для користування. Про кількість розділів на форум,і їх безсистемність і нелогічність я вже писав швидше в своїх зауваженнях. На мій жаль на них не було жодної реакціїРівень дописів, їхня якість і кількість останнім часом зрослице тішить. Але технічні умови для цього бажають бути кращими.

Привіт, усім! Так я теж повністю підтримую Ігора Гарваса, інтерфейс сайту не зовсім зручний і думаю виправиться то всьо не дуже скоро хоча потихеньку деякі побажання юзерів команда сайту все ж враховує і недоробки ті старається якось виправляти. Да кожному хотілося б щоб то робился миттєво та мабуть є якісь серйозні тому перепони(фінансування, кваліфікація та наявність обслуговування і багато іншого). Дуже надіюсь що наш шановний п. Роман Метельський все таки постарається зі своєю командою поступово більшість незручностей на сайті прибрати за що йому честь і хвала.

 

Для Геріки, та буде вже... Сама як слід не розібралась в тому всьому, мені голову запарила та збила з толку ще й усіх тут перемутиш тими своїми сторінками. Я ж тебе в реалі просив не тре так зразу шуршати, обживись тут троха. Та тобі в реалі не так смачно як на сторінці, да?  :)))  Тре щоб усі виділи яка ти в нас активна діваха :)) Розумію що тебе тепер заточить мінімум на пару днів і слова навіть від тебе не почуєш, але кажу тобі то всьо єрунда.. з часом пройде і вляжеться і все буде гут...:)))

Так згоден повністю! Форум треба доробити бо він дуже куций...   В першу чергу має бути дата реєстрації користувача, мав би відображатися його рейтинг, і мала би бути така опція яка би відображала статус користувача - тобто ОНлайн, ОФлайн...  Можна зробити (так як приміром на МСК) кнопку "подякувати" - і всі "дякую" мали би висвітлюватися у статусі користувача...

Пропоную ввести рейтинг "Флудист Тижня"( місяця, року) , щоб форумчани самі змогли проголосувати за ту особу яка на їхню думку флудить. Голосувати, наприклад, можна раз на тиждень.

Виносити на голосування оцінювання дописів на предмет порушення правил ніхто не буде. Цей термін має конкретне визначення, тож можна або флудити або не флудити, а "флудити на чиюсь думку"небуває, тому голосувати нема за що. Хіба що повідомлення може мати "ознаки флуду". Чи іншого порушення. Але це, знову ж, адміністрації вирішувати.

До речі, я помітив, на форумі досить часто всі порушення називають флудом. Насправді:

Флуд - марнослів'я, яке займаєбагатьох випадках) великі обсяги і не несе якоїсь нової чи корисної інформації

Флейм - словесна війна, яка не має жодного стосунку до початкової теми

Офтоп - повідомлення, яке не стосується теми форуму.

Спам - масова розсилка повідомлень людям, які не висловили бажання її одержувати.

Оскільки ці види порушень близькі за значенням, а деякі, наші з вами, Ігоре, спільні знайомі, своїми повідомленнями підпадають відразу під всі ці терміни, пропоную не заглиблюватись в аналіз того чи іншого порушення, просто називати порушника редискою і карати.

P.S. І більше не флудити на тему флудерства:)

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.