Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Запитання стосовно роботи порталу.
Запитання стосовно роботи порталу.
1. Який конкретно мінус
2. Код зображений на картинці  вводите?
1.конкретно пам,ятаю тіки один мінус - Океан Ельзи - кішка, але так декілька разів було.
2. так, я не юзер-початківець
Вчора завантажила 2 мінуси і 2 плюси( тільки не правильно, тому що не зрозуміла , що таке файлообмінники),Сьогодні бачу, що залишились тільки плюси, а мінуси зникли Як тепер я повинна вийти з цієї ситуації? Знову завантажити мінуси і додати посилання "скачати плюс?
плюси  видалити з сайту і залити на файлообмінник, наприклад www.dump.ru  або на любий інший, мінуси залити на сайт, а в графі посилання на оригінал вставити код з файлообмінника.
Уважаемые модераторы!
простите за ...лёгкую наглость новичка, можно сделать рац.предложение?!
Создателям такого прекрасного сайта - ЧЕСТЬ И ХВАЛА! но мы все ж прекрасно знаем КАК СЛОЖНО сегодня содержать такой потрал  именно материально!
предлагаю скинуться кто сколько может...Я понимаю. что сечас очень мало работы (УВЫ!) но "с миру по нитке" можно и насобирать!
кто-то может только 20, а кто-то может и 500 грн - всё добровольно!
Ой, и ещё...Для меня проще деньги переслать почтовым переводом...Эти электронные платежи для меня. как привет из космоса!
Спасибо! 
Всім привіт!!! Сьогодні зайшов на сайт і чомусь не відкриваються сторінки(крім форумів) і пише таку холєру - Eсли вы видите эту строку в браузере, значит у вас в месте установки кода не исполняется php, уточните у разработчика или хостера, куда можно вставить php-код /*ОШИБКА*/ ?> Що робити?
Зайшов сьогодні на портал і звернув увагу на те, що функція прослуховування чомусь не працює. Пани адміни, в чому річ?
Зайшов сьогодні на портал і звернув увагу на те, що функція прослуховування чомусь не працює. Пани адміни, в чому річ?
Стосовно прослуховування - ведуться профілактичні роботи з метою оптимізації роботи порталу... Найближчим часом усе буде гаразд...
Зрозуміло!!! Дякую за відповідь!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти