Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Запитання стосовно роботи порталу.
Запитання стосовно роботи порталу.

Дивно!

Думаю просто якийсь глюк, може нет десь нестабільгий був, чи комп потрібно було перевантажити. То чисто технічний глюк.

Особливих вимог стосовно заливання нема.

>>В мене постійні глюки при відкриванні МІДІ файлів. Яка може бути причина?

Вказуйте адресу мінуса, треба дивитись. Швидше всього причина в вашому програмному забезпеченні, хоча можуть бути і окремі некоректно завантажені мінуси.

Доброго вечора друзі чудового сайту.У мене велике прхоння.Нажимаю на алфавіт відкривається список на потрібну букву а далі невибирається ні пісня ні виконавець.Будь ласка якщо можливо допоможіть справити негаразд бо сайт ВАШ дуже потрібен для навчання по музиці школярів і дорослих бо тут дуже гарні мінусівки які можна знайти тільки у ВАС.Спасибі.

Шановні друзі!!!Було б корисно на форумі почитати про музичні редактори типу Адобе 1.5.тому що вони потрібні для роботи а досвіду мало по запису голосу та коректировці.спасибі.

От і створіть відповідну тему, бажано з конкретними питаннями. Загальну інфорамцію мабуть не складно в неті знайти.
 

Кілька днів поспіль не міг увійти на сайт, помилка:Ерор логін. хоча вводив усе правильно,сьогодні все норм! боюсь шоб знову не повторилося.Корисно булоб викласти на головній сторінці ел. пошту Адміна,щоб можна звязатися без реєстрації,в разі подібних проблем.

Марічка Федоришин
Марічка Федоришин - Матуся

Для наших рідних, найдорожчих матусь!
Додано:
19.12.2010
Коментарі:
29
Рейтинг:
60

хочу проголосувати, підкажіть як ????? щоб поставити голос за виконавця плюсики зникли ... мабуть пороблено треба відробляти...))))

>>Василь Дишкант Сьогодні, о 00:11

Доброго ранку, прокинулись? Голосування закрито 11 хвилин перед вашим дописом.

П.Романе Метельський,поясніть мені,будь ласка,звідки береться рейт топ-завантаженнь за тиждень? Не можу зрозуміти,як річ,яку закачали меньш разів,стає вищою у рейтингу?

До рейтингу за тиждень входять мінусвоки, котрі за останні 7 днів зібрали найбільшу кількість скачувань плюс найбільшу кількість оцінок.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти