Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть знайти компроміс з рівнем звуку при роботі в кабаку!
Допоможіть знайти компроміс з рівнем звуку при роботі в кабаку!

Бедзю, а параметрику на вихід? Позич де аналоговий, чи електронний варіант на пробу. Тепер того є. Думаю що стояки прибрати можна. Дуже раджу це попробувати! Параметрика, за рахунок добротності фільтру вирізає паразитичну частоту в вузькому спектрі. Цей фокус з графічним еквалайзером не проходить. Тому у всіх акустичних контролерах вони присутні. Колєга придбав Курву  DEQ-2496, то ненатішиться. Все лигає, як має бути. Там і аналізатор на борту присутній.  А от плющити мастер компресією нема сенсу. Фонограма за замовчуванням вже відкомпресована. От мікрофон можна, хоча я більше 1,5-2 Ratio ніколи не даю-динаміка в співі втрачається. Це ж  стосується  і максимайзерів, ексайтерів і інших "улучшайзерів". IMHO.

Може бути від "бехрінджера" Ультра курве ?  ( В живу співати в мікрофон з Ratio навіть 1 . 1.5 То для мене катастрофа - таке враження що тебе тримають в зашморгу! ) Дякую п. Ігоре вам за пораде скажіть мені де можна качнути прогу яка мірає децибели ! І як то ся робит!??

Ігор правильно підмітів , тільки от при "якості" фанер з низьким біттрейком таки максимайзер ( пам"ятаю )  був  не лишнім ... вже пару років як не " їв голубців" ...( для ясності)
 

Бедзю, ну звісно я про прилад Улі (з ВУХОМ!!!) мав на увазі. От про зашморг... Ще залежить яка атака виставлена, та яка швидкодія конретного компресора. Хоча ці всі цифри це все дуже відносне. А який компресор використовуєте? В мене на голос зараз Yamaha GC2020 (ТА-сама-сама перша). От про децибели, то я щось ніх фірштейн. Думаю що софтовим аналайзером буде саме то. (Може! ІМХО). Там мабудь запускається яка частота, а може генерується який шум біло\рожевий і в такий спосіб отримується цифра. Чесно кажу - незнаю, не вникав, а ганяти "вумняк" якось не пасує. Спитаюсь в колєгів, то тоді що мудре і відпишу.

Зрозумів! Компресор використовуємо на студії " ALESIS 3630" Має автоматичний "реліз" і "атаку" також "гейт" 2-о канальний! Дуже дякую не уявляєте як приємно спілкуватися з розумними людьми! Хай живе Розділ!!!

Yamaha GC2020 не дорогий ,але суперовий компресор...Про Alesis 3630  краще і не скажеш , як цитатою з авторитетного форуму на moline:   "неадекватную компрессию Alesis 3630, честно говоря, хочется забыть, как страшный сон".     Хто в сумнівах-може послухати безліч демо і в порівнянні

 http://www.muzoborudovanie.ru/equip/studio/dynproc/compr/compr.php

Самий простий варіант , то купити зошит в клітинку ,написати на ньому "Для відгуків і пропозицій" і всіх хто просить звуку просити ізложить свойо жиланіє в письмовій формі. а тоді з тим зошитом піти до деректора і пояснити йому що ті всі люди просто перестануть ходити в його  заклад .....Думаю це його переконає краще  ніж кількість дицебелів які звучать в приміщенні, якщо він взагалі знає що то таке дицибели

Шановний п. Бодя !!! Класна ідея! Але мусимо сі похвалити жи вчора з кумом Бедзьом так грали тихонько, же Шефова нам сказала : " хлопці - як то файно як ви дасте на 2 мегабайти менше того звуку, можна си навіть тихонько поговорити!!!"!!! PS. грали так тихо, шо вже навіть не чули в якій тональності співали!!!! 

Во як файно , всього навсього два мегабайти а який ефект і яка різниця яка тональність)))Справжній профі на такі дрібниці не заморочується)))))))

До речі п. Гарвас, особисто Ви, мали можливість порівняти той прибор (Алесіс 3630) і з ще якимсь прибором?? Бо мені він приємливий нарікань не маю! Звісно що то не DBX чи DRAWMER алк фірма то "Алесіс" не послєдня!?? До речі був на тому сайті ну то всього лиш пару букв - стаття ! Не аргумент! А порівняння!? Ну це ж не в реальному часі ти з  ним сидиш і  пробуєш! Може він зацікавлена особа?? Для мене такі статті то не аргумент!! Він там і на DBX гонить! Мене би цікавила Ваша думка!?? Вам би більше повірив ніж тій статті!!! З повагою до Вас Бедзю!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти