Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть знайти компроміс з рівнем звуку при роботі в кабаку!
Допоможіть знайти компроміс з рівнем звуку при роботі в кабаку!

Тема доволі актуальна. Нащастя в нас в Мельниці - Подільській в кабачках давай звуку скільки хочеш, правда часом є смоли, яким дицибел забагато, то ми знайшли для них оригінальне пояснення, апаратура нова і потужна і тихіше не скручується, мол ми би це зрадістю зробили, але не можемо.  Напочатку стогнуть, а як добре залляют сліпи то дицебел стає замало, можна ще підкручувати, ну і на щастя власники в роботу музикантів не втручаються.

   Скористався порадою  Roman_Zyvograjа ,і шо - І ВИЙШЛО ! Розвернув гучномовці... .І їм всім зразумені ,ще краще.Дуже вдячний !

Вітання форумчанам! Мені дуже радісно на душі,що,наприклад,п.Едельвесу допомогла порада Романа із гурту "Живограй" ! Як сказав мені один  знайомий із Білорусі "Музикант музиканту - друг,товариш і "запасний апарат на свадьбу! "Хочеться,щоб за такою життєвою позицією ми і жили! Удачі всім! Виручайте один одного!

Привіт усім! Цікава темка щось я не зразу її побачив. Розкажу свій випадок, колись працюючи в "елітному" (як вважає власник) ресторані теж постійно була достача по звуку, хоч під час лаби на сцені було чути як клієнтка на вухо офіку робить замовлення (і що замовляє саме ЧАЙ в кон,ячних бокалах), так от  щоб не чути того того хазяйського ниття "немножечко потише ребятки пожалуйста...", яке так ніжно пів-вечора довбло мізки, я взагалі виключив мікрофон і почав співати під ф-но (благо колєга мій піаніст). Ну і репертуар звичайно пішов відповідний. Всі лишились задоволені. Не повірите, парнасу коснули як ніколи. З тих пір цей прийом час від часу використовуємо на різних "понтових" точках. Працює.

У мене в кабаку аналогiчна ситуацiя. Я поставив собi пiд вуха  монiтор i зробив комфортний звук для себе а в зал як того хоче хозяйка. А коли народ добирае норму i хоче доброго звуку то вже вирiшуе цi питання з хозяйкою. Отакi маньоври.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти