Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть знайти компроміс з рівнем звуку при роботі в кабаку!
Допоможіть знайти компроміс з рівнем звуку при роботі в кабаку!

Панове!

Не ви перші з такою проблемою.Особливо це актуально в більш дорогих ресторанах.

Як на мене виходом може бути зміна розміщення акустики.Щоб направленість була лише на область танцполу.

В основному музиканти використовують 2 колонки на стійках,які розміщені по боках від гурту і спрямовані як на танцпол, так і на зал.Тобто звуковий тиск ,що на танцполі, що за столиками - практично однаковий.

При умові, що на танцполі "ДРАЙВ" - за столиком між собою практично не можливо розмовляти.

Якщо ж розмістити колонки в такому ракурсі , щоб кут розкриття не попадав на столики, а лише на танцпол можна вирішити дану проблему.

Наприклад:

Ппідвісити 4 (можна навіть трохи менш потужніші) акустики по кутах  танцполу й трохи нахилити , щоб основний тиск був зверху -вниз, а не по горизонтальній площині.Можна  досить непогано "пресувати" на танцполі, і в цей же час звук не буде настільки тиснути за столиками.Фактично для цього й  заводська акустика  має таку характеристику ,як кут розкриття, що дозволяє досить точно спроектувати зони основного звукового тиску. Основний тиск приходиться в даному випадку високочастотною,та середньочатотною складовою, подачу яких ви направляєте на танцпол ,а не на зал.Низькочастотна складова все ж буде відчутня трохи "за столиками",так як низькочастотні хвилі росповсюджуються трохи по інших закона і не мають дуже чіткої направленості ,але вона не настільки суттєво " б"є по вухам", та менше заважає.

Забув добавити:

Якщо зал великий - варто перевірити на резонуючі частоти. та трохи зарізати їх що забрати гул

Згоден з п.Романом."Не відкриття Америки"- колонки по любому розверніть суто на танцпол.
 

є тільки один дієвий вихід - побільше динаміків по всьому залу, щось на зразок компютерних Свенів, штук 20, і підсилювач не більше 100 Вт

Дякую Люди добрі за поради! Попробуєм поексперементувати!

kozak music, де почерпнули такий оригінальний рецепт? Щось я про таке вирішення ні на одному форумі не чув. Цікавий професійний звук з п'ятиватних сателітів мав би бути.

Бедзю, з Alesis-3630 я не працював. Маю досвід роботи з DBX166A та DBX266-Projekt1.

то kozak-music просто смайлики ставити не вміє)))

Віталіку, ось що що, а це навчитись неважко.

Панови перепрошую за втручання , але мені здається ви не стого кінця заходите, як на мене то справа не в тому яку акустику чи різного роду контролери використовують музики ,а в маркетинговій політиці та клієнтській орієнтації самого закладу.  Пояснюю))) якщо ресторан орієнтується на , що називається активного споживача, який відвідує заклад для того щоб "відірватись на повну" , то відповідно і на танцполі має бути досить звуку .....щоб відчувався певний драйв, і тут вже дирекція і обслуга мусить миритись з тими  незручностями які то все їм принесе, і навпаки якщо заклад орієнтується на клієнта який перш за все цінує затишок і спокій, а музики їм потрібні лише для того щоб підтвердити свій статус , то тут як на мене ідеальним є акустичний варіант ,ну наприклад скрипка і гітара . А всі ті проблеми з якими стикнулись хлопці то є прояв глибокого і дрімучого непрофесіоналізму ,дерекції закладу

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти