Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть знайти компроміс з рівнем звуку при роботі в кабаку!
Допоможіть знайти компроміс з рівнем звуку при роботі в кабаку!

Мені цікаво,чи від п.Бедзю адміністрація вимагає постійної "тишини",бо у мене були випадки,(хоч без мікрофона співай!).коли приходили круті відвідувачі.Це день-два,а потім все нормально.Якщо так,то треба перетерпіти,в крайньому випадку...Ну,а якщо це вимога постійна...І чутно як "шаркають" мештами...Вам уже тут порадили користувачі.Прийдеться Вам експерементувати,якщо Вас тримає ця робота.Всього доброго!

Робота  хороша - тому і шукаємо компроміс! Коли нема власників то даєм троха більше волюму, коли вони є то виживають і люди і ми!   PS вони  бувають частенько! 

У моєму попередньому кабаку також гостро стояло таке питання від власників, при чому акустика у залі була лажова. Був єдиний вихід - "лавіровать", та шукати кабак з кращими умовами у всіх відношеннях. Ще з фанерою було нормально, але коли на трубі весь вечір на піаніссімо, то це вже був повний капець.

Романе, я згідний що зміна місця роботи, це найкращий варіант в подібній ситуації. Але у Львові і околицях стоїть черга бажаючих попасти на "точку".  Може я неправий, то топікстартер мене поправить.

По даній темі можу подати пропозицію повернути колонки на себе (якщо достатньо простору) і працювати як на моніторах. Випробувана практика.

Пане Бедзю,а ви не підозрюєте,може начальство вже починає Вас потрохи зїдати? Знаю хлопців,яким після 3-х років нормальної роботи почали кидати предяви-"заголосно граєте,не ті пісні граєте,недограли 10хв і т.д. " Чесно скажу був в мене 3 роки тому такий випадок в "Менестрелі" на Сихові(тільки ми там були десь півтора місяці.

Роман Тістик, в такому варіанті теж може бути. Але мені здається це швидше від того що власники не дорожать найманими музикантами. І ми всі знаємо чому.

Привіт Всім!!! Що зїдають - то факт, і винні ми в тому самі - теж безперечний факт ( не буду описувати чому), але це одна сторона медалі. Є ще і друга сторона. Якщо кабак елітний ( менш - більш пристойний клієт) - то можна грати в живу ( робити платні репетиції, як каже знайомий клавішник ) і пристосуватись до вимог адміністрації - ні вчому не програєте все стане з часом на місце. Ящо це " гадюшник" - різношерстна публіка ( яка за кухлем пива, може цілий вечір просидіти і кровиці попити), а адмін. "клієнтом" дорожить більше як музикантами - то втриматись не получиться, тим більше, як пише п. Ігор Гарвас " конкуренти з Асусами дихають в плечі". Так що п. Бедзю вибирайте самі.

Ми два роки працювали в такому кабаку ( два рази по рокові) , але  власник так і не зміг зрозуміти, що тяжко співати шопотом. Правда кафе знаходилося в жилому будинку, де і мешкам сам власник. Тому в нас не могло бути більшого звуку навіть при його відсутності. Одного разу він спустився обурений нашим звуком і сказав, що він задрімав, а як ми врубали - то він впав з дивану. Доходило до того , що він ходив по залі і визначав точки - де тихіше, а де голосніше грає. А на весіллі в 24 годині він підійшов до саксофоніста - і сказав , що він вважає , що саксофона на сьогодні вже досить. А самий кращий вихід змінити заклад - що ми і зробили, хоча шкода було клієнтури. Зате тепер там тихо - ні людей, ні музикантів....

Жах! Шем такого нечув!! Мені шкода Вас п Віра шо Ви то всьо пережили!!! На рахунок "сплавляння" музикантів то тут зовсім не в тому проблема - коли граємо дуже тихо то ми найкращі в світі!!! пРОБУЄМ ГРАТИ З САМОГО МОНІТОРА  класно!!! Файний компроміс нам комфортно і в залі нормально!!! Нарешті приспособились! 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти