Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть знайти компроміс з рівнем звуку при роботі в кабаку!
Допоможіть знайти компроміс з рівнем звуку при роботі в кабаку!

І я про те ж ! Справа в тому, що якщо замінити стандартний звук музикантів на домашній кінотеатр, то і звук буде, і дирекція заспокоїться. Якщо хтось не вірить в дієвості цього способу, то зробіть експеримент у себе дома: 1 - поставте 2х1000 Вт і включіть на половину гучності  2 - поставте 4х25 Вт і так само, на половину гучності. Переконаний, що в першому випадку сусіди прибіжуть скоріше !

Цей метод перевірений ще у 80-і, коли моя мама на вигляд S-90 здіймала бучу, - після 4хМаяковських, заспокоювалася.

В випадку цього кабаку, такий психологічний варіант може спрацювати !

Беручи до уваги що в сучасних "кабаках" суцільні "євродизайни", то розвішати таку кількість "вуликів" ніхто не дозволить. Сучасні "ресторатори" сцени для музик не хочуть ставити.

Ідея з комп"ютерною акустикою - це вже трохи перегнули..........

Починаючи від  її нелінійної АЧХ, закінчуючи що таке поняття як кут розкриття ,чи направленості там взагалі відсутній !!!!!!!

Мав на увазі використати щось такого плану,  як наприклад  Electro-Voice ZX1, такого плану акутика є також і в інших серйозних брендах.

Повірте при розмірах 457 x 282 x 264 мм   та вазі 8,5 кг. вона РЕАЛЬНО видає 200 Вт. має монтажне кріплення, та й випускаеться  якщо не помилясь і в білому кольорі також.

В мене навіть є декілька знайомих , які не перший рік "лабають" на  ПАРІ такої акустики в кабаках. Згідний ,що недешева, але якщо кабак мажорний і ставить певні вимоги до визвучки ,то можна напрягти купити з 2 пари такої акустики, щоб поставити на "стаціонар".

Подібна методика  використовується в нічних клубах ,щоб забезпечити максимальний тиск на танцполах, та зменшити  за столиками.Лише одне НО - так,як потужність в клубах уже в десятках кіловат, то сателіти там використовують однозначно , що не 200 ватні........
 

Роман, там не йде мова про АЧХ, там (чисто психологічно) - дирекції заголосно. Там працює ефект - нафіга в такому малому залі великі колонки, бо вони голосно грають навіть виключені :)

Цілковито згідний з викладеним в двох останніх постах. Сам одного разу був вельми здивований коли точув як звучать невеличкі сателітики (8") "Омнітронік". При всьому своєму скепсисі до подібних "цяцьок" і цієї фірми, відмічу що звучало досить пристойно. Тут є ще такий момент - вибір акустики для роботи в невеликому приміщенні закінчується штатною - на 300-500Watt RMS, що явно забагато. По кілька комплектів ніхто майже немає. Та і доцільності особливої нема. Основний заробіток йде на весіллях, а в кабаках так, для "підтримки штанів". Сам хочу для малих залів з часом і при сприятливих обставинах придбати пару сателітів Dynacord CP123 + який активний саб на 10-12", або ще краще ТН-mini. Але це наразі для мене нереально.

Колись працювали в ресторані "Чагарі". Там стояли JBL eon G-2, на них було достатньо комфортно працювати на малій потужності.

Роман, тут мабудь не настільки в сетапі справа, як в умінні працювати на малій потужності. IMHO. Знаю немало справді добрих музикантів яким важко працювати на малій потужності. Цю здатність, я причислив би до професійних рис музиканта. (Маю надію що нікого не образив).

 Цікаво які мають бути риси п Ігор в музиканта коли співаючи на такі потужності що він не чує тональності і ступеневої величини тону!?? Причому тут проф риси!*??

Бедзю, коли не чути акомпонементу, це означає що він відсутній.   В вашому випадку причина не в техніці, як такій. Бо ви з Сергієм знайшли б вихід. Тут людський фактор - власники закладу. А всі ці пошуки технічно знайти вихід в цій ситуації, мені нагадують "пошуки чорної кішки в темній кімнаті".  Тут обговорювали це питання: http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=124628 

А я про то з самого початку говорив що тут справа не в техніці....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти