Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Сторінка саксофоністів
Сторінка саксофоністів

Віддаю свого хлопця (9 років )до музичної школи. Постало питання про купівлю інструменту, альт саксофона. Вчитель пропонує YAMAHA YAS-32, але в об_явах я його не бачу. Що ще можете порадити?

Не поганий інтруменнт.Цікаво за яку ціну він Вам його пропонує?Мені здається для дитини нормальним варіантом міг би бути Selmer Bundy ||.Придбати його можна за400-450$,це буде в два ,а то і більше рази дешевше,від того,що Вам пропонують.Та й не так шкода буде,коли дитина ненароком випустить з рук і інструмент впаде на підлогу,а це обов"язково буде,повірте мені.Інструмент цей якісно зроблений,і таке враження,що американці спеціально зробили його для навчання дітей.А ось на мундштуку я би радив не економити.Можна для початку взяти Rico Royal Graftonite A3,B3,A5,B5,це десь приблизно 35$.Трохи дорожчий Vandoren V16A5,але саме краще купити Meyer 5M.Цей мундштук буде на довгі роки,і для училища,і для консерваторії,або просто для себе,якщо і не буде займатись музикою серйозно.Можна його купити не нового за 80-100,новий приблизно170$.Хочу зказати,що той інструмент який Вам пропонують,добрий інструмент,тільки ясна річ,що дорожчий.І якщо для Вас питання грошей не головне то беріть YAMAHA YAS-32.Хоча наголошу ще раз,Selmer Bundy || прекрасний варіант для дитини,по ціні,по звуку,по строю.Це моя власна думка підтверджена багаторічним досвідом. 

Олег, дякую. Вчитель нічого не продає, це його порада. Ми взагалі кілька інструментів розглядали, Сельмер банді 2 теж, (бачив пару роликів на ютубі і мені звук сподобався). 32 ямаха для хлопця то закруто, здається вона розрахована вже для студента муз.училища, але чим кращий інструмент, тим легше вчитись, по собі знаю. Я сам вчився в тій школі, правда по класу труби, коли часом вчитель давав на його трубі пограти, то я свою беушну за 50 крб. вже брати в руки не хотів після того... А які ще є сакси інших марок, однокласників 32 ямахи? 

 

Непоганий варіант ямаха 21-23 для дитини(легкий по вазі,стройний та легке звуковидобуття) ціна приблизно 500$.Один з моїх учнів має АРМСТРОНГ,теж хороший сакс.32 яма- хороший сакс,але його ціна в Україні значно завишена приблизно 1000$.БУНДІ були в продажі на сайті навіть за 300.Дуже важливо починати на доброму інструменті,бо для дитини головне щоб на інструменті ЛЕГКО гралося ,а на рахунок звуку,тембру-це початківцям необов'язково.

Все вірно відносно Ямах 21-23,хіба-що буде трохи дорожче,десь на доларів 100.Ергономічно дуже добре зроблений,тобто береш його в руки і здається cпеціально для тебе робили.Стрій прекрасний,звуковидобуття легке.Ямаха 32-34 це перехідна модель від учнівської до професійної,а перехідні моделі окрім ціни практично нічим не відрізняються від учнівських моделей.А от відносно Армстронга хочу зказати своє НІ.Зараз знаходиться в мене в ремонті,повірте не хочеться брати в руки,можливо мені такий попався,але я би не радив.І ще маленька ремарочка відносно необовязковості для початківця звуку і тембру.Розкажу один випадок.Попросив знайомий для дитини знайти саксофон.Якраз був на сайті не поганий Сельмер Банді.Коли ми його одержали я почав грати на ньому.Потім взяв свою ЯнагісавуА6,старенький інструмент.Малий послухав і каже:"Отой краще грає",і показує на Янагісаву.Так,що це питання мені здається філософське,але ясна річ не для суперечки. Отже є дві моделі між якими Вам небхідно зробити вибір.

Я  згідний з Вами,що тембр має значення,але тільки якщо це стосується інструментів одної цінової категорії.Звичайно класно коли попадеться  інструмент,який гарно строїть,легкий на продув,класно тембрить і т.п. ,щей за невелику ціну. Зазвичай в учнівських чи студентських моделях  приходиться вибирати що головніше з вище перечислених критеріїв.А поняття якісного тембру ,інтонації та функціональності притаманне професійним моделям.Але я б не радив дитині зразу давати  проф.модель -як правило на них тяжко починати.Знову ж таки згідний з п.Олегом ,якщо купляти-то або якісного "студента",або "проф.модель" бо перехідні такі як ЯМАХА ЯС-32 наприклад,звучать як студент,виглядають як проф. і коштують немало.

Я сам грав на Суперкласіку,ЯМАХА ЯС-23,ЯС-21,ЯС-32,,в даний час у мене сама перша ЯС-62--для мене це супер інструмент!.для дитини радив би шукати ямаху 21-23.і як писали колеги раніше,важливо взяти хороший мундштук.Удачі Вам і хорошого вибору...!!!

І справді маєте два непоганих варіанти для вибору-СЕЛЬМЕР або ЯМАХА в ціновій категорії до 500 доларів,хоча можливо я не орінтуюсь добре в цінах,бо давно не цікавився цими інструментами.

 

А що скажете про Selmer as300?Не кращий варіант? На 150 дол. дорожчий,але міцніший і звук порівнюючи з бундіком небо і земля,коли компресія і механіка в порядку.І футляр неубієнний.Можна за псами кидати)))

не можу зказати майже нічого про цей інструмент,бо не доводилось на ньому грати.Але я цікавився ними -300,500.Була в мене 21 ямаха  і хотілось поміняти на щось краще з невеликою доплатою.Та коли я взнав що їх не виготовляє США,то зразу ж відпав інтерес.Мені здається ,що не варто платити 500-700 доларів за корейця,чи тайванця,не кажучи вже за китайця.Банді хоча буджетна версія,але США!Я мав флейту Банді  -за такі гроші прекрасний інструмент був,але все ж таки я зупинився на Ямасі.Є багато достойних інструментів,але треба пробувати все.Довіряйте перевіреним часом брендам,та важливо знати країну виробника.Коли я замовляв 62 ямаху(б/у звичайно) в Європі то навіть там були китайські моделі-копії ЯС-62 по такі ж самій ціні що оригінал.Робіть висновки...

а футляр це не показник,хоча хороший бонус,ви ж на ньому грати не будете...?

AS300 -якраз чистий американець. А  500 і 700 теперішні тайвань і китай.Раджу його попробувати.Мені він більше подобається ніж 23-тя ЯМА.Звук більше подібний до саксофонного,благародніший,сельмеровський.Хоч і не француз.Ямахи крихкі,мякий метал,механіка гнеться у всі боки.В неумілих руках часто не криє.

А футляр для учня відіграє велику роль.Суджу по собі,коли ходив до муз.школи.А відомий американський саксофоніст Чарлі Паркер взагалі був любителем кинути саксофоном через вікно.Хтось просив цікаву інф-ю про саксофоністів-пошукайте про це в неті.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти