Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Сторінка саксофоністів
Сторінка саксофоністів

Можливо 300-американець,можливо і кращий за 23 ямаху-я не пробував.Але Ваші висловлювання мені не зрозумілі-"Ямахи крихкі,мякий метал,механіка гнеться у всі боки.В неумілих руках часто не криє".Як механіка може гнутись,а чого м'ягкий метал,як це неумілі руки?На мою думку це мінімум дуже суб'єктивно.Якщо неумілі руки то нема чого грати.Про Паркера я рахую,що це невдалале порівняння-можливо жбурнув коли з нервів,а розписали що він завжди кидав саксами.

Я думаю варто попробувати 300 сельмера,звук в ньому  повинен бути кращим ніж в 21-23 ями,в них специфічний звук.

 

Порівнювати окраску звуку Selmerа і  YAMAHA  - абсурдно. Це два різних іструменти. Можна порівнювати по цьому критерії між собою хіба що Selmer Mark VI, Selmer alt SA80 II ,Selmer Bundy II, AS300, 500, 700 і так дальше.  Таке саме і з Ямахами, Віто і т.д. 

На мою думку якщо є вибір двох або більше іструментів різних фірм, але одної Ціни тоді треба звертати увагу і на механіку ( доречі вона в Ямахи 21, 23 краща як в АС 300), звук , комлектацію мунд, різні аксесуари.

Вибачте,не хотів образити ЯМАХУ-це дуже якісні і достойні інструменти.Сам колись запав на 23-тю.Хотів сказати,що на деякі моделі просто завишені ціни.І клапани з мякого металу.Колись,памятаю,як десь не крив-пальцями вирівнав клапан і поїхав далі. А ас300 за яму23 не кращий,а дешевший.Мені подобається його звучання,якщо пробувати їх по черзі на одному мунді.А 70відсотків звучання залежить від тростини і мундштука.Зараз є багато 23ямах-тайванських-дивіться не попадіться.

Пробуйте,мацайтеТак що вдалого вам вибору 

Та за тайванські навіть нехочеться говорити,щей ціна нової біля 14000грн.-де справедливість,коли я свою 21 продав за 480$,а колєга японську 23 продає за 530.Але 21 мені більше подобається,навіть більше ніж 32.

Після 21 ,я не думав брати ямаху,але 62-це зовсім інша пара кальош(кльовий,повний відкритий звук,стройний та прекрасна механіка),не дарма на них грають відомі саксофоністи світу такі як Д.Коз.Але правильно сказано,звук починається:   1.амбюшур,дихання,подача,;2.Мундштук,тростина;3.Еска;4.І нарешті сам інструмент.

Інструмент-це просто доповнення музиканта.

Мій Дід,який керував понад 40 років сільським аматорським,народним  оркестром,казав ,що коли був малим і небуло інструментів,то вони грали  -цитую: "На Керувницях від ровера".

Зараз,Богу дякуючи інші часи,кожен може дозволити собі кращий чи гірший інструмент,але нажаль вимоги інші.Не обов'язково грати на інструменті чи вміти співати,головне -інтонувати, мати гроші на апаратуру,мікрофон та Асус.Як в приклад ,недавно мене з саксофоном тенором в ресторані назвали кларнетистом.От де освідченість нашої публіки.

Інструментальна музика доступна стає в даний час для обмеженого кола суспільства,яке може розуміти її.НАЖАЛЬ...

Вибачте ,відступив від теми.

Мій висновок: Інструмент той самий кращий,який музиканту підходить,подобається та той ,який можна собі дозволити придбати.

Успіху всім,задоволення від  гри та вдячної публіки!!!!!(не важливо чи в кабаку,чи на сцені)!!!

Дякую за відгуки, є над чим думати. Душа лежить до Ямахи 32, але між 21-23ю і 32 різниця в 500 доларів. Саме смішне це те, що моя жінка каже, беремо 32-гу, це мені дивно трохи, думав, скаже задорого, як для пацана.

Бо ми колись займалися музикою, грали халтури, а зараз нас є пару колишніх музикантів, вирішили(я зачинщик) зліпити групу, але для себе. Маємо бас-гітару, хай і Музіма, S700 Yamaha, є апарат, пульт, остальне підкупляєм помаленьку. Так цю затію вона не сприймає майже, мушу ховатися, як щось куллю, то й ціну добре занижую.Ну, це не по темі.

Пане Андрію,поступайте так,як Вам підказує серце.Ви прочитали,що ми написали Вам,а висновок зробіть самі.А то,що хочете щось зліпити,то тільки можна вітати,в мене вже давно в голові літає така думка.А відносно жінок,так це вічна тема.Ви запитайте тут,хто не ховає від жінки гроші на якийсь апарат,хто не занижує його ціну,так було і так напевно буде.Мені вже 52,а ми майже кожен рік,щось міняєм,щось продаєм,щось купляєм-процес незкінченний.А взагалі-то є нородна мудрість-"Послухай жінку і зроби все навпаки,тоді буде все добре"-жартую звичайно.

Точно сказано  п.Oleh на рахунок жінки,моя ПОРАДА п.Андрій: так і робіть на рахунок інструменту- якщо маєте на 32 ямаху,то краще докладіть ще трішки і візьміть,пошукайте стареньку 61,або якщо є гроші то 62 так я зробив.В Європі я за б,у  YAS-62 заплатив 1000 Євро,а YAS-32 там коштує 600 Євро приблизно,чуть більше ніж 23(десь на 100 євро,там їх також цінять).Ось так,не завжди те що дорожче продають ,на стільки долярів краще грає.Де сенс платити за 32 біля 1000 зелених,якщо 21-23 ціна біля 500 тих самих(у нас на Батьківщині).По грошах велика різниця,але по звучанню не настільки.Краще за частину цієї різниці взяти кльовий мундштук і будете задоволені(за умови що інструмент в справному стані).Але це тільки моя суб'єктивна думка-вирішувати Вам,бо Вам грати і Вам тратити гроші.

Повністю підтримую Віталія.Краще підберіть і купіть гарний мундштук.Толку буде набагато більше.Та й купувати зразу МАРКА ЧЕТВЕРТОГО учням ніхто ніколи не радив.

Шановні колеги музиканти! Порадьте, що можна взяти з саксофонів альтів за 1000у.о., щоб тільки не Китай. Напарник просить допомогти з цим питанням. Наперед вдячний.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти