Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Сторінка саксофоністів
Сторінка саксофоністів

Пане вася,а який у Вас Сельмер,якщо не секрет звичайно? 

Oleh Пане SHARIK,а скажіть будь ласка,як початківець може знати чи криє саксофон чи ні?  Якщо " початківець"  взагалі в житті не дув в ні в один  сакс - практично ніяк.... хіба прийде з  ел. лампочкою і то для того треба мати тямку... Якщо сакс не криє ( не має різниці на скільки відсотків, то ні про яку " окрасу тембру", і тд. не може бути мови - щільність прикриття клапанів визначається  чіким, чистим добування всіх звуків на інструменті від низу до верху, звісно на своєму мундштуку ( доведено практично без понтів)  - найкраще випробовувати інструмент на piano. Oleh Нічого особистого, але Я хоч порадив, спочатку випробувати сакс ( пограти на ньому раз вже людина купила) , а Ви надаєти консультації, як відрізнити " прокладки" від " подушок" .... ( без коментів).  І питання особистого характеру - як Ви поділяєте на майстрів і баригів????? Цікаво...., поділіться, будь ласка, інформацією.

Шановні професіонали, допоможіть, будьте ласкаві, порадою. Десятирічній дівчинці потрібен учнівський саксофон-альт.  Який саме і де брати - не маємо жодного уявлення. Бюджет десь близько чотирьох тисяч гривень. Більше не потягнемо. Чи можливо взагалі за ці гроші знайти щось пристойне? Щоб і не відбити дитині бажання займатися музикою, і не перевести при цьому родину на хліб-воду :).

Дякую.

Ямаха YAS 23,YAS 21.Сельмер Бунді ІІ.Ямаха трошки дорожче може бути ніж 4000.Сельмер в тих рамках.

 

 kovalvitaly, дуже дякую.

Ямаху було б непогано, мабуть  Та щось поки нічого не знайшли путнього.  А взагалі, може підкажете ще, як купують інструмент б/у, наприклад, через інет не чувши і майже не бачачи його? Якось занадто хвилююче :)      

І ще. Нам тут пропонують інструмент Roy Benson. Це варто уваги?

Бренд Американський,викупили Німці,робиться в Китаї на фабриці.Приблизно один раз в місяць представник з Німеччини їде в Китай перевіряє якість.Потім інструменти приходять в Німеччину місто Адорф,інструменти перевіряють,просвічують і в продаж.Ціна по прайсах деcь приблизно 600-650$Хоча я думаю,що в нас він набагато більше коштує.Ось такою інформацією я володію.В руках не тримав і що він собою являє не знаю.Взагалі-то подібна тема вже обговорювалась на цьому форумі,почитайте будь ласка,може це допоможе Вам.Нічого страшного не має при покупці інструмента через інтернет,тільки під "наглядом"спеціаліста,тобто того хто має якесь поняття в саксофонах.Не погано користуватись Новою поштою.Інструмент прийшов,подивились,попробували і якщо все задовільняє то платите гроші і забираєте,не влаштовує-відсилаєте назад.

 

Oleh, дуже дякую за відповідь.  Хоч зорієнтувалася :)  А то вже зовсім була розгубилася. 

Допоможіть з вибором саксофона для учня ROY BENSON AS 302 чи ROY BENSON AS 202G і яка між ними різниця

Одного разу в кобили спитали,що їй важче тягнути воза чи сани.Вона подумала і каже:-"І то погань,і то погань".А якщо без жартів,то чого вибір між Бенсонами?Я думаю,що ніхто про ці інструменти нічого Вам не розкаже,по тій причині,що не знають.Але мені цікаво хто їх тут в нас проштовхує,куди не глянь скрізь Бенсони.Якщо не секрет,скільки просять за цей витвір мистецтва?

6300-6500 просто в магазинах за таку ціну в наявності нових інших немає, а щоб брати б-у треба добре розумітись

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти