Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Сторінка саксофоністів
Сторінка саксофоністів

 

 

звучання   двох  учнівських 23іх  Ямах не завжди одинакове.Віто -це те саме що ямаха 23я.Правда,ціна віто має бути дещо дешевша.

а чим пояснюється різниця в ціні   ?

 

а чим пояснюється різниця в ціні   ?

-Ціну встановлює ринок,чи то новий ,чи Б/у інструмент.Я думаю,що різниця в ціні полягає через те,що VITO-філія( на скільки мені відомо)  бренду YAMAHA,але старіші інструменти все-таки   -made in JAPAN.Для пересічної людини YAMAHA-бренд,а VITO....хто його знає.Хоча інструменти дещо різняться,але суть іх одна,звучать схоже,стройні,легкі,зручні.В порівнянні VITO-YAMAHA YAS23,я би добавив ще стару YAS 21(мав 21,23,ВІТО) вона на рахунок звуку і зборки краща.

Мій Вам висновок: VITO -це альтернатива YAS 23,21,25 - музикантам,або батькам учнів,студентів через те, що ціна дешевша.Інструмент  негірший від ЯМАХИ.

Дуже вдячний за поради,взяв всеж таки віто, гарний та приємний тембр.Ніде не можу знайти його рік випуску, (Vito Japan серійний номер: 522778) може хтось знає таку інформацію

А для чого воно Вам?Яка різниця,японський хороший інструмент,звичайно не верхньої лінійки,але.....ж.

Ну так, інструмент хороший, але хочеться для себе знати з якого він року.

http://www.doctorsax.biz/Yamaha_Vito_History.htm Від себе додам,що Vito, Yamaha робила для французької саксофонової фірми Leblanc,прекрасний інструмент.

Дякую за корисну інформацію.

Привіт всім.
Хто що може сказати про  американський саксофон Selmer Bundi?
І чи від дійсно порівняно з іншими саксами дешевий?

Здається вже було обговорення цієї моделі.

Питання поставлено некоректно.

1.Банді випускався ,наскільки відомо мені ,для духових колективів при коледжах і т.п. в США.Без цього навіть зрозуміло,що рівень інструменту  -оркестровий,не для сольного використання.

2.І чи від дійсно порівняно з іншими саксами дешевий?-залежить з чим рівняти,вкажіть моделі.....

Простий ,надійний,стройний відносно,механіка мені неподобається.

Я так розумію ,що порівнювати треба в бюджетній нижній ланці?

Ціна повинна коливатись від 300 до 450 приблизно.

почитайте тут   http://forum.saxontheweb.net/archive/index.php/f-112.html

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти