Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Сторінка саксофоністів
Сторінка саксофоністів

 

narazenko

6300-6500 просто в магазинах за таку ціну в наявності нових інших немає, а щоб брати б-у треба добре розумітись

 Згідний з Вами!!!!  Але  по Вашій логіці виходить, що взяти " нового китайця"  на 3-4 роки, викинути 800 баксів - великого розуму не треба??? Може й так.... 

 

В наших магазинах нових інструментів ніяких окрім Китайських НЕ МАЄ.Та Ви подивіться на цьому сайті,для дитини інструмент можна вибрати прекрасний.Ну і що з того ,що б-у,зато вони перевірені часом,і  завжди будуть в ціні.Цих Китайців через рік Ви не зможете і за 2000 гривень продати.Це він зараз гарно блистить,але повірте мені блистіти він буде не довго.Та за такі гроші можна купити напів професійний інструмент в гарному стані,всім світом визнаної фірми,а не Китайську туфту.Зверніться накінець до вчителя який буде вчити дитину,але я щось підозріваю,що це якраз він і хоче Вам втюхати ті Бенсони. Почитайте сторінку саксофоністів на цьому сайті,а також"куплю продам" відфільтруйте "саксофон" і я впевнений,що підберете інструмент для дитини.НІКОЛИ НЕ КУПЛЯЙТЕ КИТАЙСЬКІ САКСОФОНИ!!!

Я би не звязувався з Китайцем за такі гроші.Не скажу про них нічого,бо не пробував -і не хочу,за такий бюджет можна шукати сміло випробувані часом інструменти відомих брендів.

Дякую всім форумчанам за коментарії, придбали Conn 20m в дуже хорошому стані практично без царапин, вийшов дешевше за китайця

Ну от і добре.Приємно буває часом,що не дарма потієш над клавіатурою.

В попередніх повідомленнях хтось шукав сакс для дитини. Можу допомогти щоб родину на хліб і воду не садити. 
 

Потрібен ремкомплект до альт-саксофона Amati

 

що маєте  на увазі -подушок ремкомплект?

Пружини

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти