Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Сторінка саксофоністів
Сторінка саксофоністів

Це таки Ямаха yas 32. Мундштук ніби Ямаха 4с, а тростинку дає пластикову. 

В будь-якому випадку беріть з собою саксофоніста.Зі строєм там проблем би не мало бути.Але компресія,подушки,неточні пайки,розбита механіка,скрученість корпуса,криві стойки і т.п-ризик є.Ви це можете не побачити.Беріть з собою когось

100%,треба людину яка знає куди дивитись,хоча б.

Marian,я мав на увазі з якого саксофона -це альта ,тенора чи може сопрано,хочете починати?

А щоб бути музикантом,слухачем,чи нотником -треба мати початкові ,хоча б,знання сольфеджіо та теорії музики,некажучи про особливості зуковидобуття,постановки,аплікатури ,читки нот  і т.д.

Друга справа бути- "халтурщиком",якщо людина хоче грати від суботи-до суботи польку,вальс,фокса.Тут якщо хтось підкаже,сам поцікавишся,багато слухати,а ще важливо коли є талант та дані і правильно займатись,то результат буде.Якість його залежатиме від перечислених факторів.

Удачі.

 

з альта

 

Андрій

Це таки Ямаха yas 32. Мундштук ніби Ямаха 4с, а тростинку дає пластикову. 

 

Андрій, як Ваші упіхи з інструментом?  Поділіться інформацією. Чи поки вчитель відпочиває, ще нічого не відомо... Дякую!!!

Та які успіхи, пристроїв тростинку та взяв пару нот. Забирав я його самостійно без перевірки, бо піджимав час. Ретельно оглянув, ну, він гарно збережений, чуть потертий, є манюня вм"ятинка, на мій погляд, зовнішній стан на 5. Він нас просто засліпив. А вже вдома побачив пайку, внизу пластина, що прикриває чотири найбільших клапани, нижній її кінець біля згину припаяний. А та стойка біля логотипу то ціленька. Так могло статися при падінні, якраз тою планкою сприймається удар.Ну, чекаю 15 числа, приїде вчитель.

сам клавішник, але в даний час опановую сакс-тенор сельмер. граю на слух все. але не знаю коли потрібен ремонт чи заміна прокладок, чи клапани регулювати, - підкажіть будь ласка, як це визначити? не хочеться відразу йти і давати в ремонт, бо здеруть гроші, а хтозна чи треба. наперед вдячний

Вася вітаю Вас вибором. Якщо сакс грає, криє, звучить і Ви не збираєтесь закинути його "на під"  на пів року - то до майстра Вам не потрібно.Тим більше самому нічого замінювати, регулювати, гнути, якщо Ви ще й початківець. Краще займайтесь ( грайте на саксі) регулярно, дотримуйтесь елементарних правил по догляду за іструментом ( в неті інф.повно) .  Успіхів!!!!

Пане SHARIK,а скажіть будь ласка,як початківець може знати чи криє саксофон чи ні?Навіть професійні саксофоністи,які не мають навиків по ремонту інструмента, купляючи новий саксофон,зразу несуть до свого майстра.Тому що визначити на око чи криє чи ні-не можливо без спеціального обладнання.Якщо саксофон не докриває на 30% і в нього дути,він грати буде,але врахуйте то,що прийдеться на 30% витрачати більше зусиль,навіщо це?Ніколи недокриваючий саксофон не буде строїти як потрібно,і ніколи ви не почуєте того тембрового окрасу який він може видати.Ще раз питаю,навіщо це?Так що негайно до майстра(тільки до майстра,а не до бариги),і він все зробить.А от коли навчитесь відчувати коли саксофон криє,а коли не криє тоді будете самі вирішувати нести до майстра чи ні.Просто потрібно це відчути в порівнянні.З часом воно прийде.А радити початківцю "бери і дуй" ну це принаймі не чесно по відношенню до колег.А то,що самому не треба нічого регулювати і гнути-це вірно.І ще одна маленька ремарочка.В саксофоністів заведено говорити "подушки",а не "прокладки".Прокладки це щось з особистої гігієни жінки, наскільки мені відомо.І ще одне маленьке порівняння.Коли не вмієш відрегулювати в машині клапани,їдеш до майстра,платиш гроші,дякуєш бо то для твого комфорту і безпеки.А чого ж заради комфорту гри на інструменті, шкода грошей на його регулювання і ремонт?  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти